Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem képesek már egy...

Miért nem képesek már egy rohadt népszavazást elindítani a vasárnapi zárva tartás ügyében? Mi ez a bohóckodás, hogy minden erre irányuló beadványt elutasítanak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 09:34
1 2
 11/12 schocko ***** válasza:

"Te gyökér fideszes, mit keresel a németeknél, ha itthon annyira jó a csodálatos és hibátlan pártodnak köszönhetően?"


-na ilyet sem mondtak még rám :)...én már akkor Fidesz ellenes voltam, amikor még te rájuk szavaztál...én olyan semmilyenes vagyok, de elsősorban liberális...talán most kétkutyás lennék..de sohasem szavazok, mert nem tartom tisztességesnek, hogy szavazati jogom van egy olyan ország számára, ahol sohasem éltem...

2015. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért nem nyavalyognak Németországban a zárvatartás miatt, mert ott nincs igény arra, hogy nyitva legyenek vasárnap az üzletek. Itt van rá igény (kb. az emberek 70%-a szeretné, a kutatások alapján), ennek ellenére az erről szóló népszavazás-indítványoknak a kormány ott tesz keresztbe, ahol tud.
2015. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!