Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy Orbán...

Elképzelhető, hogy Orbán Viktor egyedül kocsikázott volna?

Figyelt kérdés
Ma, amikor dolgozni mentem délután a 3. kerületben,mintha őt láttam volna.. Jött egy szép e 92-es coupe vagy cabrio 3-as Bmw láttam,hogy egy középkorú vezeti és ahogy elkanyarodott,akkor láttam igazán,hogy mintha ő lett volna, előtte fel sem merült volna. Még rám is nézett, Amondó vagyok,hogy szerintem ő volt,viszont cáfolnám is,hogy csak úgy nem kocsikázhatna egyedül nem? Semmi sötétített üveg vagy valami, vagy így ha egyszerű a kocsi akkor egy a 100 millió 3-as bmw közül? De a lámpája nagyon szép volt ez figyelem felkeltő,emiattnéztem meg én is a kocsit. ( vagy civil kisérői lehettek, nem tudom). Szerintetek?
2015. okt. 28. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Anno mikor a GYF volt a miniszterelnok meg az oszodi beszed elott 1x csak bejott az etterembe kettesben a felesegevel vacsorazni. Nulla testor. Igaz, a sarkon allt nem messze egy rendor auto, de nem kozvetlen az etterem elott. Szoval en el tudom kepzelni hogy OV sem jar mindenhova testorrel.
2015. okt. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
*az etterembe, ahol akkor dolgoztam.
2015. okt. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az indexnek pont volt pár hónapja egy videója, ahol a VW Transporterét vezette valami asszisztensével az oldalán. Elvileg utána megkérdezték hogy valóban egyedül ment-e, erre az volta válasz hogy egy civil rendőrautó kicsit lemaradva követte.
2015. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk Orbán nem az amerikai vagy orosz elnök, akire tényleg kell vigyázni, nem csak óvintézkedés...
2015. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetro ***** válasza:
biztosan nem.
2015. okt. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne láthattad volna?

Például anno Kovács László sétált be lezseren egy barkácsáruházba, ahol én szolgáltam ki. Nincs ebben semmi különös. Magyarország nem a közel-kelet.

2015. okt. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Nincs ebbe semmi extra, ugyanúgy lehet magánélete, ott meg már saját döntése, hogy kell-e neki testőr vagy nem.


Hozzá kell tenni, hogy ha annyira veszélyeztetett lenne akkor mindenhova minimum golyóálló üvegkalitkában kéne szállítani kb.

2015. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor rám nézett tisztára úgy nézett ki. Csak az ember azt gondolná,hogy az ilyenek elérhetetlen személyek meg miért pont arra jönne,mikor nincs ott semmi, ugymond hivatalos hely, bár igaz a magaán életében oda megy ahova akar.
2015. okt. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!