Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek közeleg a 3....

Szerintetek közeleg a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Ti hogy képzelitek el a 3. világháborút, mekkora esély lehet rá, hogy bekövetkezzen, a közel jövőben?
2015. nov. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Én már csak Putyinban bízom... Ő valóban tudna mit kezdeni a helyzettel. Viszont ez a tömérdek migráns (terrorista) akkoris itt lenne... szóval nemtudom. Hogy képzelem el a vh-t? Háát, ezen nem merek gondolkodni. Nagyon félek hogy a férjemet behívják katonának. Akkor hogy a francba látok el 3 kisgyereket egyedül? Nemtudtam válaszolni a kérdésre, de a gondolataimat leírtam :) Sorry
2015. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak kis lokális háborúk lesznek, a naponta húsz ilyen kérdést kiírók ellen. Gyorsan vége lesz.
2015. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyre több ilyen terrortámadás lesz, és az európai államok, plusz USA, Oroszo, stb. egymás után hadat fognak üzenni az Iszlám Államnak. Úgy képzelem el, hogy a "klasszikus" háború a közvetlen harcokkal, bombázásokkal a Közel-Keleten zajlik majd, Európában pedig megsokasodnak a váratlan, kiszámíthatatlan terrortámadások...
2015. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, drága barátom.

A 3. világháború már tart. És ez maead.

Az igazi háború a Közel-Keleten és Afrikában van, de ami minket igazán érint, azok a rendszeres mészárlások. Még csak Fro., de nem sokára már Anglia és európa többi országa is veszélyben lesz.

2015. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tizenéve zajlik már, csak nem egy helyen koncentrálódik.
2015. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!