Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkoznak a...

Miért nem foglalkoznak a kormányok azzal hogy mi lesz 40-50, és több év múlva?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az olaj, gáz, környezetszennyezés, stb. problémájára.

Csak a következő 10-20 évig terveznek sok országban.


2010. márc. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon tudni, hogy mi lesz 40-50 év múlva. Tehát a találmányokkal, hatalmi átrendeződéssel. Vannak sokkal sütgetőbb problémák.
2010. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a választók a mai problémákra kíváncsiak, érzéketlenek a jövővel kapcsolatban. Próbáld meg elmagyarázni azt, hogy le kell mondani a JELENLEGI GYEDről, a 13. havi nyugdíjról, vagy éppen az adókedvezményekről (hasraütésszerűen mondtam, ne kössetek bele) azért, hogy 40-50 év múlva jó legyen a gyerekeiknek meg az unokáiknak. Nem fognak lemondani róla...
2010. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát tök mindegy, ha szennyezzük a környezetet, és teszünk a fenntarthatóság problémájára, mert az a fontos, hogy mindenkit jól elszámoltassunk, lecsukjunk stb? Szerintem meg lehet a kettőt együtt, sőt, csak így lehet. A közélet megtisztítása, fenttartható gazdaság- és szociálpolitika, környezetvédelem! Nem lehet csak egyet kiragadni közülük, hogy az a fontos, csak azért, mert fel vagyunk háborodva (teszem hozzá jogosan).
2010. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a mi kormányaink nem foglalkoznak. külföldön van erről szó.


jobbik programjában olvastam megújuló eneriáról bioenergiáról.


LMP-ét nem olvastam, de gondolom náluk is volt erről szó, hisz zöldek.

2010. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni az LMP-t a témában. Tanulságos.
2010. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kormányok 4 évre terveznek, mivel ennyi a választási ciklus.


Az állampolgárokat az érdekli, hogy mi lesz a köv. 6-12 hónapban.


"Gondolok itt az olaj, gáz, környezetszennyezés, stb. problémájára.

Csak a következő 10-20 évig terveznek sok országban."


Többre nem is érdemes, mert ennél tovább nem lehet előre látni ebben a kérdésben.

2010. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!