Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gázpisztoly...

Melyik a legjobb gázpisztoly szerintetek? Önvédelemre kéne, tehát kizárólag revolvert keresek. (forgótárast)

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen olcsójánosokat, mint pl. Röhm RG89N meg társai, egy jó pisztolyt szeretnék, jó anyagból legyen, megbízható legyen.


Melyik a legjobb gyártó amúgy?



2014. szept. 23. 02:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nagyok a kezeim, tehát valami nagyobb kéne, mint ebben a videoban a felső fekete. Ilyesmi.


http://www.youtube.com/watch?v=ykDWKi38Z7w

2014. szept. 23. 02:08
 2/14 A kérdező kommentje:
Bár kissebb se lenne rossz, mert az jobban rejthető.
2014. szept. 23. 02:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Pont az RG 89 az egyik legjobb.


Egyébként megveszed, elviszed egy fegyverműszerészhez hogy a kakasnak a kiálló részét vágja le, és operálja rá az RG99 markolatát. A végeredmény egy brutálisan jó gázpisztoly.

2014. szept. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De a Röhm-ről azt hallottam, hogy megvette az Umarex és már nem is olyan hú de jó.
2014. szept. 23. 02:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a kinézete csak annyiban érdekel, hogy igazinak tűnjön.
2014. szept. 23. 02:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg az RG 89-nek nagy a csőfar hézag nagysága. Azért se akarok tipikus olcsó pisztolyt, mert ami olcsón akarják értékesíteni azt nem fogják jól megcsinálni. Ez mindennel így van.
2014. szept. 23. 02:44
 7/14 Csiß ***** válasza:
Zoraki r1 gg? Nekem nagyon bejött.
2014. szept. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azta.. :O


Néztem róla videot meg mindent. Zoraki R1 GG - ez jó is lesz, hol lehet megvásárolni? Te hol vetted?


Másik válaszolónak: Az a probléma, hogy én is szívesen vennék valódi éles lőfegyvert, de azt utcán viselni, sima civilként nem nagyon lehetne. Elkapnának vele az gáz.. Egy gázpisztollyal elkapnak viselési engedély nélkül az még nem nagy történet. De lehet rá viselésit kiváltani. Élessel nem tudok ilyesmiről.

2014. szept. 23. 06:46
 9/14 Csiß ***** válasza:
100%
Elsőnek a célkereszt nevű üzletben (Bp. üllői út) szerettem volna megvenni mert ott kicsit olcsóbb,de nem jött össze mert..csak :) Elsétáltam a fővadász nevű üzletbe (Bp. József körút)és ott sikerült megvenni.Arra vigyázz,hogy közterületen nem hordhatod gumival töltve.10 mm gumit vásárolj hozzá (ha vásárolsz) lapua tölténnyel.A 11 mm gumival tapasztalataim szerint elég pontatlan.
2014. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Csiß ***** válasza:
100%

"Csak az ostoba ember szarakszik gázpisztolyokkal"


Azért szarakodunk a gáz-riasztó pisztolyokkal mert nem jöttünk rá,hogy éleset is vehetnénk..Nyilván jogilag maximum ennyire van lehetőségünk te f**sz..

2014. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!