Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha írok e-mailt Soros Györgyne...

Ha írok e-mailt Soros Györgynek hogy kéne pénz forradalmat csinálni Budapesten, akkor mennyi az esélye hogy ad pénzt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta elmélkedem hogyan lehetne élhetőbb országot csinálni Magyarországból és egyetlen út van : forradalom, népfelkelés.


Nem véres forradalomra gondolok hanem szimplán ellenállásra. Munkabeszüntetés, utcára vonulás.


Ha a paraszt nem megy be dolgozni, az úr is koplal. Akkor talán lenne valami változás...


Okok amiért forradalmat szeretnék :


1. nincs ebben az országban megélhetés

2. elmenekülnek a fiatalok százezrével az országból, ezt meg kell állítanunk

3. korrupt a vezetés


2016. jan. 3. 01:16
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
74%

'Munkás-paraszt kormány?'


Ha jól emlékszem ilyen már volt -névleg- és nem sok jó származott belőle.

2016. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan erre gondoltam én is,mikor leírtam.Ezért lennék kíváncsi,hogy a kérdező hogyan gondolja a folytatást.
2016. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Mindjárt megírja, hogy "Hoppá, erre már nem gondoltam". :D
2016. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
85%

# 17: Az olaszoknál, ahogy a többi európai országban is a mai napig megvannak a családi gazdaságok meg más magán megélhetési források. Ezért megtehetik és meg is teszik hogy kiröhögnek minden munkaadót és az ottani magas minimálbér alatt be sem megy dolgozni.

De Magyarországon a birkának csak annyi esze van hogy még a saját birka társát is lebeszéli az önellátásról. Pedig ha sok önellátó lenne, ha sok tanyasi gazdaság lenne akkor a sztrájkoló munkásnak lenne mit enni.

Az 50-es években még azt is elhitte a nép hogy a kulák a nép ellensége. Holott pont az ellenkezője volt igaz, a kulák példát mutatott mindenkinek, a szegényeknek is hogy odahaza is meg lehet élni és nem kell elmenni a gazdagoknak cselédelni. Pont ez nem tetszett a padlássöprő gazembereknek.

2016. jan. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
70%

'Pontosan erre gondoltam én is,mikor leírtam.Ezért lennék kíváncsi,hogy a kérdező hogyan gondolja a folytatást.'


Szerintem a kérdező egy naiv, ábrándozó fiatalember, akinek a jelekből ítélve halvány gőze nincs a valóságról.

2016. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Az első feladatunk a rendszerváltás!


Nem érdekel a vezetés, én nem felakasztani meg lelövöldözni akarok korrupt politikusokat, hanem megregulázni őket.


Ha végrehajtják amire vágyunk és megvalósul a rendszerváltás és eljön a népjólét, akkor felőlem maradhatnak hatalmon!


Addig nem fogok nyugodni amíg nincs tisztességes megélhetés az egyszerű munkásnak is.


Elég volt a keleti vadkapitalizmusból!


10 év Eu tagság után, 25 év kapitalizmus után, most már a jólétből is szeretnénk mert mi is dolgozunk úgy mint egy német!

2016. jan. 3. 02:14
 28/49 anonim ***** válasza:

Szólj ha megszervezted az egészet.


Addig meg:

[link]

2016. jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
78%

Tudod kérdező én örülök neki, hogy te ennyire elszánt vagy ezzel kapcsolatban. De ebből sajnos nem lesz semmi. Ez már nem az a korszak mikor kimegyünk az utcára, legalábbis mi magyarok nem tartunk már ott.


Egy fecske nem csinál nyarat.

2016. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Szerintem a magyar kimenne az utcára ha elmagyaráznánk neki hogy mi ez az egész és hogy ez csakis érte van!


Az internetadó miatt tízezrek voltak képesek kimenni az utcára.


A jövőnk miatt miért nem vagyunk képesek?

2016. jan. 3. 02:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!