Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberális mint fogalom nem...

A liberális mint fogalom nem ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Nekem a szomszédom liberális. Pimaszul megmondja nekem a magáét mert megteheti, mert szabad.

Én is liberális vagyok. De épp rossz napom van, nincs eszem hogy visszavágjak, de mivel szabadelvű vagyok, szabad akaratomból pofán vágom. A másik szomszédom bányász. Neki 2 szer olyan széles a válla, neki eltűröm hogy néha morgolódjon.


Nem így működik nagyban is? Szabadelvűség, de mindig vannak szabadabban, akik erősebbek, csak épp anyagilag, vagy nagyobb a befolyásuk. Innentől meg nem halott dolog pl. az egyenlő bánásmód?



2016. jan. 15. 20:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egyetlen oldalnal sincs kint az impersszumban a keszito lakcime.


A ceg hivatalos cime van kint.


Maganszemelyekre meg az egesz nem vonatkozik.

2016. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Akkor mutatom a példám:

[link]


Az üzemeltető saját címe. (a toronynak nincs mert címe sincs, 6 km-re van a hegyen)


Még 3-at ismerek, de azt nem lett volna korrekt megadnom, mivel azoknak tényleg van telephelyé és ott is laknak.


Magánoldalra világos hogy nem vonatkozik. De pl. akkor ha valaki magántanárként tanít, és csinál hozzá oldalt, nem köteles megadni? (Freiberuflerként)

2016. jan. 20. 22:53
 33/33 A kérdező kommentje:

Itt az élő példa, nem is kellett sokat várni:

[link]


Az áldozat fotóját világgá kürtölik, a tetves gyilkosnak még a nemzetiségét sem hozzák nyilvánosságra.

2016. jan. 27. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!