Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megéri ebben a kategóriában...

Megéri ebben a kategóriában láthatóvá tenni a felhasználónevet?

Figyelt kérdés

Azért döntöttem az mellet, hogy látható legyen a nevem, mert én nem akarok névtelenül írkálni.

De ez miatt sok helyen csak személyeskedésekbe botlottam. Természetesen szinte csak névtelenek személyeskedtek velem, ha látható nevűek lettek volna, akkor elnézném.

De milyen dolog ez már, hogy a „legnévtelenebbek” és „legbujkálóbbak” azok akik a leghangosabban odamondják a szubjektív véleményüket.


Komolyan gondolkodom rajta, hogy leveszem a nevem.


Úgy kellene ezt csinálni, hogy ebben a katógóriában vagy mindenki névvel írhat vagy mindenki névtelenül.


Ti hogy látjátok?



2016. jan. 30. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert így van neved? Semmivel nem árulsz el többet magadról, 'A sakkozó' névvel. Az igazi neved se mondana semmit.
2016. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11


Így van. Nem számít ez semmit. Csak annyit, hogy más kérdésekkel és válaszokkal összebirnak kötni, így aki meggyűlölt egy válaszom miatt, az az összes többiben ha meglátja a nevem el se olvassa mit írok, csak reflexből lepontoz. De persze ezen sem sértődök meg, mivel ez sem számít az ég adta világon semmit sem.

2016. jan. 30. 22:09
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Neked főleg nem.

2016. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök lényegtelen. Nekem azért nem látható a nevem, mert mikor beregisztráltam, akkor erre kattintottam. Rég volt már, nem emlékszem hogy miért. Fogalmam sincs hol lehet megváltoztatni, és nem is érdekel. Szerintem teljesen lényegtelen. Viszont idegesítő amikor egyesek fenn hordják az orrukat, hogy bezzeg az ő nevük látható. Jó neked. Kit érdekel? Ez nem valami teljesítmény. Nem is bátorság. Nem vagy bátor attól, hogy kint van egy kitalált felhasználóneved egy tét nélküli odamondogatós oldalon.

Az hogy nincs kint a nevem nem bujkálás, úgyis felismernek. De ha nem, akkor meg mi van? Semmi. Nem lesz sem rosszabb, sem jobb se nekem, se senki másnak, akár felismernek, akár nem. Nincs tétje a dolognak.

2016. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Mit lehet azokra mondani, akik még egy nikknevet sem mernek kiírni? Gyáva sunyi alakok? Igen.
2016. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne nyugtalankodj, én névvel személyeskedem. :)


Viszont van egy tippem: ne írj hülyeségeket és akkor csak a hülyék fognak lehülyézni! Ilyen 1szerû. :)

2016. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!