Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ciki ha utcaseprő volnék?

Ciki ha utcaseprő volnék?

Figyelt kérdés

Iskolázott ember vagyok, de sajnos munkanélküli és ezt a munkát tudtam megszerezni.

23 éves vagyok.


Nem ciki, ha meglátnak az utcán???

Ti bevállalnátok ezt a munkát (belváros)?


2010. márc. 30. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Átmeneti munkának talán nem annyira, (bár én nem csinálnám) de azért nem ebből akarj majd megélni...
2010. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Oszinten en nem szivesen csinalnam, de nagyon tisztelem azokat, akik csinaljak. Szerintem nagyobb ciki szemetelni az utcan.
2010. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
Mindenképp becsülendő hogy bevállalod, sokan példát vehetnének rólad, én nem vállalnám, cikinek érezném.
2010. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen, csak sajnos a munkának - a tényleges munkának nincs értéke. Ezért ezt a melót főleg az aljanép végzi - szóval a társaság nem túl jó.

Amúgy pedig én még ilyen melónak is nagyon örülnék. Itt vagyok 24 évesen, nem találok munkát.

2010. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha más nem lenne, csinálnám, ha ciki, ha nem, az, hogy ki mit gondol, nem érdekes, valamiből élned kell. Lehetek olyan indiszkrét, hogy megkérdezzem, hogy mennyi lóvét fizetnek Pesten az utcasöprésért? (ha jól vettem ki, akkor ott csináltad ezt a karriert)
2010. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem szégyen!!! Az a szégyen ha valaki a segélyért áll sorba!!!

A munka nem szégyen!!!!! Én a kurv@t is többe nézem mint a segílyre váró fajt!!!

Szóval tisztellek becsüllek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szégyen, bár a mostani rendszerben nevelkedett, elkorcsosított lelkületű emberek annak látják. Sajnos ki van mosva az agyunk (igen, mindannyiunknak valamilyen szinten)...


Lehet, hogy hülyének találtok majd, de abból az elvből kiindulva, hogy semmit nem szabad megszólni, amit nem ismerünk, most olvasom a Mein Kampf-ot és ezt találtam benne:


"Tekintettel arra, hogy nem voltam tanult szakmunkás vagy mesterember, hanem úgynevezett segédmunkás, többé-kevésbé akadt munka számomra. Napszámosként kerestem kenyeremet. Közben annak az embernek álláspontjára helyezkedtem, aki azzal a sziklaszilárd elhatározással rázta le lábáról Európa porát, hogy az új világban új hazát és új egzisztenciát teremt magának. Az ember lassan megszabadul a bántó, hátráltató, hivatásra, osztályra, környezetre és tradícióra vonatkozó elképzelésektõl, minden után kinyújtja kezét, amivel keresni lehet, és rájön arra, hogy a becsületes munka, bármilyen legyen is az, sohasem szégyen."


Ebben azért van némi igazság.

2010. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon örülök a pozitív válaszoknak!

Nem is számítottam, hogy ennyire "nem aláztok le".

Nos ez nem Pesten , hanem egy nagyvárosban vidéken, és minimálbért kapnék azt hiszem 57-60 ezer körül.

2010. márc. 30. 20:16
 19/26 anonim ***** válasza:
19:53 vok - Ha esetleg borsodi vagy, akkor intézhetnél nekem is valami melót :) . Én elmennék takarítónak is, csak sajnos telített a piac ...
2010. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Sajnos még csak borsod közelében sem vagyok, biztos találsz te is valamit!


Ja csak úgy ide írtam a politikához, mert láttam, hogy ide sokan írnak!

2010. márc. 30. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!