Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ciki ha utcaseprő volnék?

Ciki ha utcaseprő volnék?

Figyelt kérdés

Iskolázott ember vagyok, de sajnos munkanélküli és ezt a munkát tudtam megszerezni.

23 éves vagyok.


Nem ciki, ha meglátnak az utcán???

Ti bevállalnátok ezt a munkát (belváros)?


2010. márc. 30. 19:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy embernek utcaseprő a munkája, akkor úgy seperjen utakat, ahogy Michelangelo festett, ahogy Beethoven komponált, vagy ahogy Shakespeare írt verseket. Olyan jól seperje az utakat, hogy a mennynek és a földnek minden lakója megálljon egy percre s azt mondja, ím, itt élt egy nagyszerű utcaseprő, aki jól végezte a munkáját."

Dr. Martin Luther King Jr.

2010. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nem ciki. szerintem jó meló. és tisztességes.
2010. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
több emelettel magasabbra tartom az utcaseprőket, kukásokat mint a világ bármelyik politikusát, üzletemberét, "kommunikációs igazgatóját" ....stb!
2010. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Nem ciki, ha meglátnak az utcán???"


De. Ne kergessünk illúziókat: Magyarországon az emberek megvetik a munkát, különösen a fizikai munkát. A képzettebb magyar ember, ha dolgozó embert lát, úgy gondolja, hogy ez is egy vesztes, akinek nem sikerült valahogy kihúznia magát a munka alól (most munka alatt a valódi értékteremtő, pl. ipari munkákat értem, nem a menedzseri beosztásokat).


"Ti bevállalnátok ezt a munkát (belváros)?"


Ha más munkalehetőség nem adódna, akkor igen. Amúgy egészségesebb, mint egy irodában görnyedni. Még gondolkozhatsz is közben. Ha önállóan gondolkodó ember vagy, akit kevésbé érdekel, hogy mi "ciki", akkor nem is rossz munka.

2010. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki.Miért is volna az? Mindenki azzal keresi a kenyerét amivel tudja.
2010. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem is tisztességes meló, én is elmennék utcaseprőnek, de nem tudom hogy budapest 11.kerületének térségében keresnek-e. tudnál linket küldeni? a belváros is tökéletes
2011. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!