Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miét hiszik azt,...

Az emberek miét hiszik azt, hogy a népesedési problémáknak van köze a nemek eltérő arányához?

Figyelt kérdés

Az embereknek nem azért nem lesz párjuk,mert "nincs" elég a másik nemből.

Mindig van szabad egyedülálló.

És egy élő ember nem mindig biztosan ugyanazzal lesz kapcsolatban.

Mindig vannak,akik nem is akarnak párkapcsolatot.


Aki nem talál párt(és párkapcsolatban akar élni),az nem azért van,mert nincs elég az ellenkező nemből(azonos neműeknél az azonos nemből),hanem mert vele valami nem stimmel!


És egy nőnek nem csak egy férfitól lehet gyereke!


2016. márc. 2. 00:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Egy kérdést írtak ki,miszerint milyen jó lenne,ha csak arab nőket engednék be az országba,mert akkor minden pasinak lenne nő:D

Miből gondolják,hogy azoknak a nőknek kellenének,ha a magyar nőknek sem kellenek?


Nem ellenzem,nem is támogatom a betepítést,viszont azt abszurdnak tartom,hogy csak az egyik nem tagjait engedjük be.Tipikus hímsoviniszta gondolkodás,diszkriminatív.


Másrészt még eredménye sem lenne...


Abszurd,akinek ilyen az eszébe jut szerintem.


Vagy beengedjük az embereket nemtől,kortól függetlenül,vagy senkit.

2016. márc. 2. 00:05
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy heteró ember akkor talál párt,amikor akar.

Más kérdés,hogy kell egy reális önértékelés.


Ha valaki nem üti meg a mércét,akkor ne álmodjon bomba nőről vagy bomba pasiról,hanem válasszon átlagos partnert,mint ő maga.

Ha meg nem jó neki,hogy átlagos,tegyen ellene.

Ha nem tud,akkor meg törődjön bele..

2016. márc. 2. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nézd tény és való, hogy ma már a nők nem többek pénz és időtemetőknél egy férfinak! Ezt sikerült összehoznia a feminizmusnak, legyünk kicsit vulgárisak egy pár dugás nem ér meg egy kisebb vagyont, ha meg pénzt akarsz adni érte ott vannak a fizetős nénik, azoknak legalább nem kell hazudnod és ők sem hazudnak neked arról, amit akarnak! Az arab nők kapcsán meg, nos egészségügyi szakközépbe jártam 9:1 arányban voltak a lányok hozzánk képest, mégse akartam soha barátnőt, pedig ott aztán lett volna miből válogatni, de már akkor is csak időpocsékolásnak tartottam bármilyen párkapcsolatot!
2016. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is annak tartom!

De nem is ez a lényeg.

A kérdés nem erre irányult.Mindig állandó lesz a szingli-típusú emberek aránya.(Agglegény,vénlány)

Hanem,hogy ha valaki AKAR párkapcsolatot,és gyereket,akkor bőven talál jelentkezőt,csak neki vagy nem elég jó,akiből lehet választani.


A legutolsó "lúzer" is tökéletesre vágyik:D

Ez a szörnyű:D

Na fordítva is igaz.

A "tökéletes" is válogat a "tökéletesek" közül,addig még egyedül marad.

2016. márc. 2. 00:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha pedig X-edik próbálkozásra sem találok senkit erre,akkor velem van a baj.

És nem bújok ilyen ürügyek mögé,hogy "nincs elég nő(vagy pasi,tepepítsünk be migránsokat,de csak abból a nemből,ami nekem kell".

2016. márc. 2. 00:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha beengednénk ide egy nagy rakás nőt, akkor gondolom csak megnőne ezeknek a férfiaknak a párválasztási sikeressége. Még ha nem is lenne 100%os, akkor is nőne.
2016. márc. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Egy kérdést írtak ki,miszerint milyen jó lenne,ha csak arab nőket engednék be az országba"


Ez nem a nemek aránya miatt támogatható gondolat, hanem azért, mert a délies, mediterrán, arab nők között akadnak vonzóak nem is kevesen.


Ha csak nők jönnének, itt találnának magyar férjet, utódaik jó eséllyel magyar nevűek, identitásúak maradnának az apa révén. Erőszakos muszlim férfiakra semmi szükségünk, jöjjenek válogatott csinos, termékeny arab menyecskék, szüljenek magyar apáknak gyerekeket.


Egy kizárólag heteroszexuális férfiakból álló zsűri válogatná nagy gonddal a jelölteket. Mindenki jól járna.


Jaj, de most látom miket beszélek, néha vannak ilyen hímsoviniszta gondolataim.

2016. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezzel az erővel én mondhatnám,hogy csak meleg férfiak jöjjenek!Belőlük jó adófizető lesz,és nem kell nekik családi támogatásokat fizetni!
2016. márc. 3. 01:08
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ezzel az erővel én mondhatnám,hogy csak meleg férfiak jöjjenek!Belőlük jó adófizető lesz"


Igen, csak amíg egy nőből, csúnya kifejezéssel élve, a "kimeneti oldalon" gyerek lesz a párkapcsolatból, aki maga is adót fizet és megtermeli majdan a mi nyugdíjunkat is, addig a homoszexuális férfi ilyen előnyt nem hordoz magában.

2016. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!