Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem látják...

Az emberek miért nem látják hogy a szélsőségek okozzák a legtöbb problémát, ellentétet?

Figyelt kérdés
Most a liberalizmusról és a nacionalizmusról beszélek. Alapvetően mindkettő jó, de mára már mindkettő egy torz, gyűlöletkeltő ideológia lett és a gyűlölettre még több gyűlölettel válaszolnak.
2016. márc. 30. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyik sem enged. Szerintem addig nincs baj a liberalizmussal amíg arra épül hogy azért mert valaki néger nem kell fejbe lőni de amikor már az is baj hogy kinyitja valaki egy nőnek az ajtót vagy nem tolerálja ha homárok flangálnak bikiniben az út közepén az már rossz. A nemzeti érzéssel meg nincs baj addig amíg a haza védelme szeretete a cél de amikor már a turistákat is fejbe lövik az már baj.
2016. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyet értek veled, viszont a homárossal nem, a járdán kell sétálni és nem az út közepén, úgy nem akadályozzák a forgalmat
2016. márc. 30. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyértelmű én a feltűnősködésre írtam. Mivel ha valaki meleg azt nem kell az orra alá dörgölni mindenkinek aki az utcán megy például gyerek idős mert nem érdekel másokat.
2016. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Egy ideális állam működésében a legkülönbözőbb ideológiák elemeinek lenne helye, sőt szükség is lenne rájuk. A gond ott kezdődik, hogy a jelenlegi rendszerben egy bizonyos ideológiát kell választanunk és a kezébe kell adnunk mindent... olyan dolgokat is, amelyek nem neki valók, mert tönkre teszi őket.

Az alapoktól kellene felépíteni egy új, integrált politikai rendszert, ahol a különböző erőknek lehetősége van- és érdekében is áll együttműködni.

2016. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyet értek az előttem hozzászólókkal. Annyival kiegészíteném, hogy a szélsőségesek arra is szélsőséget kiabálnak, ami egyáltalán nem az. Ez is csak ront a helyzeten.

Új politikai rendszerre pedig nem igazán látok próbálkozásokat. Jelenleg egy demokrácia fétis van a világban.

2016. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább nem írok semmit, mert lepontoznak :( :D
2016. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!