Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Freddie csalódott. Nem csoda,...

Freddie csalódott. Nem csoda, a 19. hely nem valami előkelő. Tetszettünk volna befogadni a migránsokat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 13:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A migránsokat csak a jelzésértéke miatt írtam, Írhattam volna azt is, hogy Európa "rossz tanulói" vagyunk, vagy mert "szabadságharcot folytatunk", vagy ilyesmi.
2016. máj. 15. 15:57
 12/25 Pro Patria ***** válasza:
83%
Szerintem mindezek helyett nyugodtan írd csak azt, hogy mániákus fanatista vagy...:)
2016. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

" Írhattam volna azt is, hogy Európa "rossz tanulói" vagyunk, vagy mert "szabadságharcot folytatunk", vagy ilyesmi."


Szóval akkor 2010 előtt a maszop-szadesz alatt mindig Magyarország nyerte? :)

2016. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 szántóvető ***** válasza:
10%

indult volna inkább a Magyar nevével.

de a migránsok hogy gyünnek ehhez a kérdéshez?nem értem az összefüggést.

2016. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 MZ.per.X ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy az emberek is alapból úgy állnak hozzá hogy indulunk=mi fogunk nyerni, aztán ha nem így van, akkor már megy az anyázás.


Amúgy meg véleményem szerint a számok 99%-a semmi extrát nem mutatott, azt meg már megszokhattuk volna az évek során, hogy a politika irányítja az egészet.

2016. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

#10:


"libsi-zsidó propagandáról szól"


Ja ,mert zsidóként nézem az euróvíziót ,de lesz@rom a politikát...


Ilyenkor mi van "kedves" 10-es?


2-es voltam ,üdv!

2016. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Szerintem ez még csak nem is a "szabadságharccal" van összefüggésben,hiszen 15-20éve sem "taroltunk" az "Eurovízión".Ez az egész "cirkusz",nem arról szól,hogy melyik dal a legjobb.Hanem...a franc tudja miről.A szláv országok "átszavaznak" egymásra,a skandinávok szintén,stb.Kit érdekel,hogy maga a dal,az előadás milyen volt?
2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 20:49, egyet tudok veled érteni. Most már csak az a kérdésem, hogy mire jó ez az szavazósdi? Mert ha semmire, illetve ha csak feszültséget meg értetlenséget szül, akkor abba kéne hagyni, és lehetne összejönni csak úgy, és énekelgetni, de szavazni nem kéne.
2016. máj. 15. 21:35
 19/25 szántóvető ***** válasza:

te vagy feszült és értetlen és ezt kivetíted az egész társadalomra kérdező.pedig lehet hogy a többség telibexarja az egészet.

még mindig nem magyaráztad meg hogy hogy kapcsolódnak az eurovízióhoz a migránsok.

2016. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem a migránsok a lényeg. Olvasd el a #11-et!
2016. máj. 16. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!