Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van politikai irányultsága a...

Van politikai irányultsága a gyakorikerdesek.hu moderátorainak? És ha igen milyen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 15:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%
9# Aha de ha te uszitasz a jobboldal ellen az teljesen rendben van igaz? Mindegy jelentgess tovabb te szolasszabadsag bajnoka..
2016. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
Liberálisok, mert a liberális véleménnyel ellenkező válaszokat gyakran akkor is törlik, ha sem gyűlöletkeltés, sem rasszizmus nem magyarázható beléjük.
2016. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindenről elmondható hogy az most éppen az ami, vagy épp nem az. Erről szól a politika. Nincs igazán senkinek igaza. Ezért nem fair jelentgetni, mivel a moderátorok is emberből vannak és ha olyat látnak amivel nem értenek egyet vagy más véleményen vannak, akkor naná hogy törlik. Mondok egy-két példát:


-Izrael-palesztína

-Migráció

-vegánizmus-mindenevés

stbstb



Mind2 fél ezerrel jelentgeti a másik kérdését, majd a moderátor álláspontjától függ hogy törlik e.

Amíg nincs anyázás meg a 2 vitafél korrektül megvárja míg a másik fél reagál az utolsó írására addig nem kéne jelengetni, ez senkinek nem lehet jó.

Emberek fel kéne ébredni

2016. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig balliberális moderálást tapasztaltam.
2016. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon ballib beütésű.
2016. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Pro Patria ***** válasza:
100%

Ha bármely moderátor is azt mondaná - mint ember -, hogy nem befolyásolt a véleményétől, akkor hazudik.

Ugyanakkor én is láttam már, hogy több esetben túlmegy a moderáláson az, ami történik. Nem trágár válaszok, vagy szándékosan troll, "Ott vagy, Jocó?"-szintű kérdések törlése mellett teljesen indokolatlan kérdések is, pusztán szimpátia alapján, de eltüntetésre kerülnek.

Az például, hogy "Mit szóltok hozzá, hogy a Saul fiát Wagner zenéjével keverték le?", semmilyen olyan tartalommal nem bírt, hogy törlésre adott volna okot.

De annak, aki ilyen jogkörrel bírt, sértő volt, így törölte. Ez személyes befolyásoltság.


És igen, ahogyan itt minden válaszadónak, úgy nekem is az a benyomásom, hogy liberális irányba húz. Ez egyébként régen nem volt így, legalábbis, ha volt is, nem olyan látványos megjelenésben, hogy számomra feltűnt volna. Nekem is csak újabban ez a véleményem.

Érdekes, hogy ezt "az ellentábor" sem cáfolta itt a gyk-n, ezen kérdés alatt, nem jelent meg olyan válasz, ami szembe ment volna a többség észrevételével, mivel ők is látják, hogy így van, csupán csak nekik kedvező, így nem is szólnak hozzá.

Egyetlen más irányú válasz jött, az is csak egy nagyon erőltetett, "a rasszizmus és gyűlöletkeltés törlése" megfogalmazásban született.

2016. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Pro Patria ***** válasza:

"Nem trágár válaszok, vagy szándékosan troll, "Ott vagy, Jocó?"-szintű kérdések törlése mellett"

- Hopsz, egy felesleges "nem" van a mondat elején.

2016. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én támogattam a vasárnapi botzárat, és bármikor hangot adtam /ezek szerint a többségi véleménnyel szembeni/ meggyőződésemnek azonnal kimoderálták. Pedig nem voltam trágár.
2016. jún. 13. 04:58
 19/27 anonim ***** válasza:

Igen, tipikusan ilyen hozzászólásokat is szoktak törölni csak azért, mert más a véleményed, mint nekik. Nekem pl. nemrég innen törölték egy válaszomat: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__783..

A válaszom pedig úgy hangzott, hogy "mert magyargyűlölő".

2016. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%

Nyilvánvalóan bal-liberálisok, politikai korrektség-mániások lehetnek, mint a legtöbb oldal modijai.

5-ös, szerintem ebben a kategóriában moderálhatnak a legtöbbet, talán a szexuális témák mellett.

Szerintem a ballibek sokkal többször jelentenek, mint a jobbosok. Én még egyszer sem jelentettem, gyerekes, spicli dolog, az irigy prolikhoz, ballib trollokhoz illik. A ballibek sokszor beírják, hogy jelentettek valamit.

2016. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!