Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van politikai irányultsága a...

Van politikai irányultsága a gyakorikerdesek.hu moderátorainak? És ha igen milyen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 15:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

#10;#19 - ez a nagy francia elsötétedés nyomán kialakuló mára már Európa szerte trendi: gyűlölni, alázni, bűnösnek titulálni a magyart és bűnbakot csinálni a katolikusokból

Ez a liberalizmus 'győzelmével' kialakult, és nem is lehet tenni ellene, ezzel lesz vége a világnak

- hiszen 'vesztesek vagyunk'- itt a Földön.

Legalábbis én így gondolom.

Itt felpontozottak az ún „ad Vendée“ érvelések, melyről alább olvashatunk:

1794-ben a nagy katolikus mészárláskor 5 ezer katolikust fojtottak a Loire-ba és 3 ezer katolikust fojtottak vízbe Pont-au-Baux-nél,

nőket, gyerekeket, pusztán azért, mert katolikusok voltak.

"Mától bevezetjük az „ad Vendée“ érvelést: aki a katolikus hitre valamilyen sértőt mond, az utat nyít egy, a Vendée-belihez hasonló mészárlás megismétléséhez."

[link]

2016. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#20 Nekem is van egy ilyen sejtésem, az is lehet, hogy inkább ez áll a dolog mögött, mint a moderátorok politikai meggyőződése. Én speciel csak a magyargyűlölő, illetve a fehérellenes rasszista megnyilvánulásokat szoktam jelenteni, és volt már olyan, hogy töröltek is ilyet.
2016. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%
Most a gyakorikerdesektol fuggetlenul, sok liberalis oldalon lehet tapasztalni a tulzott moderaciot pl index, 444 stb, erdekes hogy pl a jobbikhoz kozeli n1 tvn a nyiltan tragar uszito magyar ellenes kijelenteseket is fenthagyjak. Hat ugy latszik a szelsojobb oldalon nagyobb a szolasszabadsag mint a liberalisoknal.
2016. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

És itt most, ennél a kérdésnél másnak is törölték válaszát, mint nekem?

És mégcsak nem is liberális vagy nem fókuszú volt a válaszom. Marhajó.

2016. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A polkorrektségre kínosan ügyelő túlbuzgó liberális mind.
2016. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25-ös sajnos én is így látom. :(
2016. júl. 11. 04:46
 27/27 anonim ***** válasza:

Bár ki tudja. Mert egyszer egy valamim törölve lett, küldtek róla értesítést.

Nem lehetett más oka, mint hogy a cigány szót használtam, teljesen tárgyilagosan.

Megírtam a moderároroknak is, hogy kérem szépen, a cigányt használják valami egyesületükre is, és a wikipédia szerint is a középeurópai romákat hívják cigányoknak, a roma csak a globális megnevezés, és más országokban meg még máshogy hívják őket.


Szóval minden szempontból helytelen volt a törlés.


És azóta már láttam, hogy nem törlik a cigány szót használó szövegeket, legalábbis, ha törlik, marad még elég.


Persze lehet, más és más moderátorok máshogy cenzuráznak.

2016. júl. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!