Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha betegség miatt elutasítok...

Ha betegség miatt elutasítok egy állást akkor megszűnik a segély?

Figyelt kérdés

Problémák:


Letelt a 365 napom és most fogok elsőnek segélyt kapni. Nehezet emelni nem tudok, gyakran nehezen kapok levegőt, 1 vesém van, volt már egy kisebb műtétem, és 4 éve vizsgálnak egy olyan betegséggel, amivel fázom, levert vagyok és piszok rossz a közérzetem, a hajszárító melegét fújom magamra, mert anélkül nem vagyok jól, és még nyáron is.


Ezt hogy mondjam el?


Ha ELUTASÍTOK egy állást, de csak ezek miatt akkor megszűnik a segély?


Most a katonaságtól jött valami,és meg kell jelenjek, nem tudom milyen munkakör, és nem is tudom, hogy kezdjek bele.


Segítségért hálás lennék. köszönöm.



2016. júl. 26. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Menj el a papírral, amit ki kell tölteni, hogy megjelentél. Aki felvételiztet mond el a problémáidat. Majd rá fogja írni a papírra, hogy egyéb oknál kifolyólag nem kerültél kiválasztásra.

2016. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell elutasítanod azt az állást. Orvosi alkalmassági vizsgálattal kezdik, és 100% hogy kiszuperálnak.


Vidd el azért az orvosi leleteidet magaddal.

2016. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
Orvosi alkalmasságira vidd magaddal a papírt és mondd el a panaszaid, így hivatalosan alkalmatlannak leszel minősítve.
2016. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,kedvesek vagytok! :)


Egy veséről van papír, nehéz légzést tudom igazolni, de ezzel a rossz levert közérzettel, amitől szenvedek, és a meleget fújom magamra, mert csak akkor jobb, itt 4 éve mindenki mást mond, sok papír van. Nem találtak semmit,nem tudják mitől van, de van ezer papír, talán egy doki jutott valamire, de elviszem mindet.


Nem tudom a katonaságnál milyen munkakör, meglátjuk, a segítségeket meg köszönöm!

2016. júl. 27. 12:14
 5/6 A kérdező kommentje:
De nagyon izgulok, hogy mi lesz.
2016. júl. 27. 12:15
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha jól hallottam a hírekben, szerződéses katonákat "toboroznak" ily módon. Egy vesével tutira nem fogsz megfelelni az orvosi vizsgálaton. Csak vidd a papírjaidat magaddal.
2016. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!