Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most minél több aranyat...

Most minél több aranyat nyernek az olimpikonok, annál többet fizetnek nekik az adófizetők pénzén? Vagy ezt egy másik kasszából fizetik ki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 23:04
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nem meglepő, de mi ebben a jó és támogatandó szerinted?
2016. aug. 8. 13:25
 32/40 anonim válasza:
56%
Az hogy kapnak az nem baj, csak az hogy mennyit. 35 millió forint igenis sok egy aranyéremért. Kapjon 10 milliót. Ehy ilyen csöves országban nem kéne szórni. Amúgy meg fizetést sem százezret kapnak, hanem milliókat. És ez tényleg csak hobbinak kellene lennie.
2016. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek.
2016. aug. 8. 13:41
 34/40 anonim ***** válasza:
38%
A két tyúk aranyérme eddig 70 millióba kerül az adófizetőknek, azaz nekem. Én megy ötszázat sem tudok előhúzni a zsebemből.
2016. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
#31:Szerintem,azért támogatandó,mert tömegigény van rá, még ha ez nem is mindenkinek tetszik.És igen,az olimpiai közvetítéseket,mint ahogy bármilyen sportközvetítést,lényegesen többen néznek nálunk,ha "érdekeltek vagyunk".Szerintem ez természetes dolog.
2016. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
38%
#34:Hát,indulj a következő olimpián és nyerj egy aranyérmet,mint a két "tyúk".Ha sikerül,én tőled sem fogom sajnálni.
2016. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
#33:Pedig eddig,nem értettél egyet,csak arról írtál,hogy nem adnál nekik pénzt.Mert ha azt kérdezted volna,hogy nem sok-e a 35millió egy olimpiai aranyért,Magyarország lehetőségeihez képest,arra nem "vágnám rá",hogy nem.
2016. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kéne nekik egy fillért se kapniuk, de ha Magyarországon a nacionalisták fizetik a legtöbb adót, akkor elfogadom, hogy költsenek sokat a nacionalisták szórakoztatására. Ilyen módon egyetértek.
2016. aug. 9. 00:09
 39/40 anonim ***** válasza:
#38:Na,szóval,akkor mégsem értesz egyet a 32-es hozzászólóval.Egyébként,fogalmam sincs,hogy "kik" fizetik a legtöbb adót,de nem is érdekel.Ha attól leszek nacionalista,hogy magyarként az olimpián a magyar sikerekért szurkolok,akkor valóban az vagyok,ahogy az emberiség nagy része.Sőt,nem csak az olimpián,de bármilyen sporteseményen a magyaroknak szurkolok.Azt hiszem, lezárhatjuk ezt a vitát annyival,hogy szerinted nem jár semmi a Magyarországot sikerrel képviselő magyar sportolóknak az államtól,szerintem meg igen.
2016. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Lázarhatjuk, de világossá szeretném tenni, hogy ha több millió adófizető szeretne nekik pénzt adni, akkor nem gondolom magamat valakinek, aki ezt megtilthatja.
2016. aug. 9. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!