Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miét van mostanság sok erőszak...

Miét van mostanság sok erőszak és bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Legújabb ilyen hír:

[link]


2016. okt. 15. 13:34
 1/10 A kérdező kommentje:
*Miért
2016. okt. 15. 13:34
 2/10 anonim ***** válasza:

Épp ma gondoltam arra hogy a diktatúra idején nem volt ennyi erőszak. Aztán a rendszerváltás után megváltoztak az emberek. Jól ismert az Aranykéz utcai meg a többi robbantás. Különös hogy a régi elnyomó rendszerben meg senki sem lázongott ennyire.

Állítólag ha egy kalózhajó kapitánya meghal és többé nincs aki a legénységet terrorizálja, akkor a legénység elkezdi egymást ütni-verni és gyilkolni.

2016. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
NIncsenek ezt igazoló statisztikák, viszont sokkal több erőszakról hír jut el hozzád. Szóval lehet hogy valójában kevesebb az erőszak, csak többnek érzed.
2016. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3: "NIncsenek ezt igazoló statisztikák"

A te állításodat igazoló statisztikák sincsenek.

2016. okt. 15. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Viszont még mindig valószínűbb, hogy a rendszer változott meg, nem az emberek. Ameddig az államilag felügyelt sajtóban az jelent meg amit akartak, addig ma azt jelenít meg mindenki amit akar.
2016. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A te állításodat igazoló statisztikák sincsenek."


egyrészt ő csak annyit állított, hogy több hír jut el hozzád, mint korábban, amivel szerintem te sem vitatkozol.

másrészt te állítottad, hogy mostanában sok, neked kellene bizonyítani.

harmadrészt ott a ksh, ott a BM, ott rendőrség, mindegyiknek van kimutatása. lehet csemegézni.

2016. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6: Te hiszel a statisztikáknak? Szerinted a statisztika a megfelelő mérce? Nem pedig az amit átélsz és tudsz róla?


"egyrészt ő csak annyit állított, hogy több hír jut el hozzád, mint korábban, amivel szerintem te sem vitatkozol."


Nem biztos hogy több jut el hozzám, ugyan annyi mint ezelőtt. Mivel internet 10 éve van nálam, és azóta a police.hu is működik. Sokszor onnan tájékozódom.


"másrészt te állítottad, hogy mostanában sok, neked kellene bizonyítani."

Nekem nem kell bizonygatni, tessék a hírekbe belenézni. Népligetben gyilkosság (2 napja)...Szentendrén babakocsist ütött el részeg (2 napja)....csak két eset ami benne volt a hírekben.


"harmadrészt ott a ksh, ott a BM, ott rendőrség, mindegyiknek van kimutatása. lehet csemegézni."

BM és a rendőrség az egy szervezet. De ha ennyire csemegézni lehet, hozhatsz nekem naprakész statisztikát. Elemezzük ki.

2016. okt. 15. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Nahát. Egy 10 milliós országban történt 4 emberrel valami és máris sokkal több a bűncselekmény manapság!
2016. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs több,mint régen,csak most már hallasz mindről a kiterjedt média által.
2016. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobbak a kamerák és több van, illetve gyorsan terjed a hír a neten.
2016. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!