Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a magyar...

Mért van az hogy a magyar ember tűr? Mért nem cselekszik?

Figyelt kérdés
Ez olyan elgondolkodtató hogy van plyan ember aki nagy szája van ez kéne az kéne! De! Nem tesz semmit! Van az a fajta tenne mit csak egyedül van. Mért nem lép fel egész magyar nép?
2016. okt. 21. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert mondjuk nem vagyunk droidok, amiket egy központi akarat vezényel.
2016. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert a forradalomhoz szervezettség kell, azaz kommunista párt. Te tagja vagy a kommunista pártnak? És a többi hozzászóló? Na, azért nem történik semmi!
2016. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Na, mesélj nekünk.

Mit akarsz tenni?

2016. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es

Viszont ha az a központi akarat hónapokon belül látványos fizetés emelést akar az alsó rétegnek, az egészségügyet akarná pár éven belül felhozni, a mostani mocskot eltakarítani a helyéről, és normális felelősségteljes nem tolvaj idiótákat szeretne az ország vezetésére, akkor nem így gondolkodnának az emberek.

Radikálisan pedig csak így lehet, kisemberként összefogni, csoportosan megmozdulni és elkezdeni a követeléseket.

2016. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Túl idealistán szemléled a témát.

Kezdjük azzal, hogy ha a magyar nép annyira szeretne élhető és rendezett országban élni, akkor már nagyon is zavarná őket az a káosz, ami jelenleg van. Nem így társadalmi szinten gondolom, hanem csak magánéleti szinten.

Én azt veszem észre, hogy az átlag magyar ember az bizony proli. Imádja, ha az élete olyan zűrös, mint amit a Barátok Köztben és a Valóvilágban lát esténként. A magyar proli nem bírná elviselni, hogy nyugodt és rendezett az élete, ugyanis lételeme, hogy vergődjön valamin, veszekedjen, áskálódjon, pletykáljon, gáncsoskodjon.


És te ilyen emberekkel akarsz fejlett társadalmat építeni? Ilyenekre mondod azt, hogy nem velük van ám a baj, hanem a Zórbánnal meg a Gyúrcsánnal.

A probléma persze az, hogy a magyar felnőtt társadalom érzelmi és életszervezési téren egy felelőtlen, tinédzser hülyegyerek szintjén mozog és a jelek szerint nagyon jól érzik magukat benne. Nem akarnak változni, nem akarnak fejlődni.


Mit szeretnél ezekkel?

2016. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Miért nem lép fel egész magyar nép?". Például azért, mert a nép, egyénekből, emberekből áll, akiknek eltérő lehet a világlátása, a tűréshatára, vagy épp az érdekeik. Meg persze, ahhoz kellene valaki, aki élére áll a dolognak, akinek elhiszik, hogy "utána", jobb lesz. Te látsz ilyen embert?
2016. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kaptam véleményeket. Hogy én mit tennék hát pont én is az a fajta vagyok tennék de egy magam vagy esetleg lenbe pár ember de nem jutnák semmire se így marad a szó lázadás. Na de tegyük fel mindenki össze fogna elsö sorban az összes politikust meg akki követi azokat el tipórni. Majd börtön lakókat szelektálni maradék meg dolgozónak meg a tányér ételé. Csomó pénz megy arra is na persze meg az adó fizetők pénzéből! Unioból ki lép külföldi vállalkozó mehetne haza. Kint élő magyarna kuss lenne nincs az hogy megyek szavazni ki legyen miniszterelnök Mo-on holott nem is itt él. Mezőgazdaságot meg az állat tenyésztést fel ébreszteni! Gyárak államosítás magyaré legyen ha tecik tulajnak ha nem! Bankok 1 bank országba többi kocccc 4 c-vel. minden gyárnak munkahelyeknek csak 1 vezér igazgatója lenne nem lenne az hogy több vezérek mint a dolgozók. lehetne még sorolni tán akkor még jóvő héten se fejeznémbe!:-) Tudom amit le írtam sok kérdést vett fel.De nem lehetettlen! Hogy rend legyen!
2016. okt. 21. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:

-mindenhol ez van, nem csak a magyarra jellemző. ugyanilyen korrupció, elnyomás van a környék hasonló vagy kevésbe fejlett országaiban, ázsiai térségeiben, szóval nem egyedi esett.

-Az embereket jobban leköti a megélhetése, mint a szabad idejét tüntetgetésekre fecsérelje, ami általában nem is ér célba

-plusz, az ember általában azért bandukol el az úrnákhoz 4 évente, hogy válasszon olyan embereket, akik jobbá, élhetőbbé teszik a jelent és a jövőt, de szerintem az utóbbi ~30 évben mindegy ki volt hatalmon, ugyanoda jutottunk

2016. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

'Mert a forradalomhoz szervezettség kell, azaz kommunista párt. Te tagja vagy a kommunista pártnak? És a többi hozzászóló? Na, azért nem történik semmi!'


Miért érzem úgy, a kommunisták felsőbbrendűségi tudattal vannak megáldva?

2016. okt. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!