Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatok jobbikos...

Hogyan kaphatok jobbikos sms-t? Mit kell hozzá tennem? Az baj ha én nemvagyok jobbikos tag (hivatalosan, mert 18év alatt vagyok) de apa jobbikos? (eléggé jóhelyen=D

Figyelt kérdés
köszi
2010. ápr. 27. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
18 év alatt még fingod sincs a világ menetéről, meg még utána se 1 jü darabig szal ne is akarj jobbikos lenni, meg sms-t se kapni tőlük, meg senkitől... Mondhatod, hogy te már felnőttként gondolkodsz stb... elhiszem, de akkor is, érj még egy kicsit.
2010. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát:/....nemilyen választ vártam....amúgy 16vagyok és igenis van fogalmam sok mindenről...több,mint egy 30éves HÜLYE nőnek!!!!
2010. ápr. 27. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehetnél tag de csak IT-s : )

Én is a Jobbik Ifjusági Tagozatán vagyok. De sms-t nem tudom, hogy hogyan kapsz.

2010. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kaphatsz*
2010. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert valaki 30 éves és nő, nem biztos, hogy hülye. Annyi esze már biztosan van annyi idősen, hogy nem dobálózik a "hülye" kifejezéssel csak úgy. Nem akartam írni, de a reakciód az első hozzászólásra mégis erre ösztökélt.


Sajnos az elsőnek fullra igaza van.

2010. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem, egy párt tagságnak miért az sms a lényege?
2010. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
majd én küldök neked jobbikos sms-t :DDDD
2010. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallod te kis porbafingo majomszájú.

Milyen alapon hülyézel le egy nőt? főleg egy idősebbet?

anyád helyében olyat odaba.sznék a fal adná a másikat.

amig tisztelet nem tanulsz mit akarsz? anyáddal is így beszélsz? vagy itt ilyen nagy csak a szád? egyenlőre apád meg anyád tart el, tőlük kapod a kaját, mit magyarázol itt olyan embereknek akik tényleg ebben a világban élnek? dolgoznak és adót fizetnek? nehogy már ne lehessen neked leírni, hogy még fiatal vagy ehhez.

Inkább intelligencia és tisztelet sms-ekre fizess elő apafej.

Ja és én is nő vagyok. 28

2010. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és nem az első válaszoló, mert látom ugyanaz az arány.
2010. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen jobbikos sms-ről van szó egyébként?
2010. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!