Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatok jobbikos...

Hogyan kaphatok jobbikos sms-t? Mit kell hozzá tennem? Az baj ha én nemvagyok jobbikos tag (hivatalosan, mert 18év alatt vagyok) de apa jobbikos? (eléggé jóhelyen=D

Figyelt kérdés
köszi
2010. ápr. 27. 17:17
1 2
 11/13 Sz1u ***** válasza:
100%

Off:

Öcsém!!! Lényed is (a kérdezőé) sugározza a Jobbik eszmeiségét! Mindegy, hogy mit, csak törni és zúzni! Csak sajnálni lehet Téged! 16 évesen simán lehülyézed a 30 éves nőket (minő élettapasztalat!). Gratula apádnak!

Elárulok valamit (azon túl, hogy én is apa vagyok): ezzel a frusztráltsággal, amivel már most "rendelkezel", soha nem leszel boldog!


Szebb jövőt!


On:

Tényleg szebb jövőt kívánok Neked!

2010. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Veky válasza:
Meg se érdemli az ilyen... közhely...
2010. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy a 30 éves nő legközelebb arra válaszoljon amit kérdeztek tőle és ne próbáljon manipulálni egy jó úton haladó fiatalt. Viszont, ha leköpnek nem köphetünk már vissza, mivel ezzel rontjuk a párt megitélését. Apukádat kérd meg, hogy az alapszervezeti elnök rakjon be az adatbázisba, vagy pártolókén csatlakozz az ITbe. Új számom lett utána fogok járni és megírom, Szebb jövőt!
2017. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!