Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincsenek ma a világon...

Miért nincsenek ma a világon Hitlerhez, Leninhez és ezekhez hasonló kaliberű karizmatikus politikusok?

Figyelt kérdés
Akik ennyire be tudnák fanatizálni az embereket.

2016. dec. 2. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát vannak. Róluk szólt az egész arab tavasz. Csak mi nem tartjuk számon ezeket a figurákat, még a nevüket sem jegyezzük meg, de ettől függetlenül minden országban megvan a helyi demokratikus-iszlamista forradalmár-népvezér.
2016. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem írtam oda de én elsősorban a Nyugati világból hiányolom ezeket a szenvedélyes karizmatikus politikusokat.
2016. dec. 2. 19:15
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj a mai politikusokkal hogy mindegyiket kilóra meg lehet venni, korruptak. Azért Hitlert, Lenint meg ezeket biztos nem tudtad volna lefizetni mert ők hittek abban amit gondoltak és megalkuvás nélkül törtettek előre. Én ezt a szellemiséget hiányolom.
2016. dec. 2. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A mai Magyar politikusok fő motivációja a harács, a pénzért lesznek politikusok, és csak tizedleges szempont náluk a haza.

Igazán nagy léptékű komoly és tehetséges politikus az a magyar történelemben útoljára Széchenyi István volt.

Ilyen léptékű politikus talán három négyszáz évente ha születik.


A másik probléma hogy a Magyar társadalom olyan átalakuláson ment át hogy mára már szimte képtelen kitermelni ilyen tisztességes becsületes embert. Itt az élő példa előttünk az ígérgető és gátlástalanul hazudozó ember aki tökéletesen lejáratta magát emberileg is és erkölcsileg is, ezek után hogyan mondhatnánk azt hogy büszkék vagyunk rá?


Remélem hogy egyszer eljön az az idő hogy belép egy nagyformátumú politikus a Magyar politika színpadára és renbeteszi ezt a kis országot, és büszkén mondhatjuk a világ szemébe hogy látjátok ezt az embert, ez egy talpig becsületes Magyar ember aki a hazájáért mindent megtett és büszkén áll a népe előtt.

2016. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Erika! (Ha szabad?) Szerinted ök jo cél érdekében fanatizálták az embereket?

Lenin miota "nyugati"?

2016. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de én ennek őszintén szólva, örülök.
2016. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesznek a jövőben. Meg kell nèzni,hogy mi hozta őket fel! Hitler a gazdasági világválság nèlkül valószìnűleg a hatalom közelèbe se kerül,Lenin meg ugye az èhező milliók miatt jutthatott oda ahova. Lesz valami komolyabb válság, ès fel-fel fognak bukkanni olyanok akik "radikális" változásokat ìgèrnek.
2016. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez most komoly? Te komolyan Hitlereket, meg Lenineket hiányolsz??
2016. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Trump

A brexites pali

2016. dec. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Orbán is fanatizálja a híveit. Még ha nem is hasonlítanám Hitlerhez, Leninhez.
2016. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!