Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért reklámoznak hitelt...

Miért reklámoznak hitelt munkavégzés helyett a bankok, ha valaki nem tud fizetni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért? :)
2016. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Mert ha reklámoz egy bank informatikus munkát akkor az adós végzettség nélkül el tud helyezkedni?
2016. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni erre példát? Mármint, hogy egy bank azt reklámozza, hogy fizetésképtelen, munkanélküli, hitelt kaphat náluk.
2016. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek: van egy válasz számomra erre, de én nem akarom reklámozni.
2016. dec. 30. 18:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert a bank egy pénzintézet.

Nem tűnt még fel? Az áruházak a termékeiket reklámozzák, a szolgáltatók a szolgáltatásukat, stb...

Ha hentes vagyok, nem a szomszédos zöldségest fogom reklámozni.. miért tenném? A reklám pénzbe kerül és profitot ígér. Én fizessem a szomszéd profitját? Bullshit


A bank nem tud munkát adni csakúgy, hitelt viszont kb igen. A munkaügyi hivatal nem tud pénzt adni, de kis szerencsével munkát igen. Capito?


Ne légy már ilyen demagóg..

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Gondolom, mert a bannkoknak, ez a profiljuk és nem a munkaerő közvetítés.
2016. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkora nagy baromság reklámozni a személyi hitelt azok számára, akik nem tudnak karácsonyi ajándékot vásárolni. Mégis miből törleszti ki?
2016. dec. 30. 23:27
 8/17 A kérdező kommentje:
A bank a saját pénzét reklámozza? Lesújtó. Pénzt ad több pénzért. Akkora nagy butaság.
2016. dec. 30. 23:30
 9/17 anonim ***** válasza:

8, mihez képest?

Persze, karácsonyi ajándékot hitelből venni ostobaság, de igenis van haszna, ha pénzt ad kölcsön több pénzért cserébe... pl ha házat akarsz venni. Önerőből soha nem gyűlik össze egyszerre annyi pénz, vagy ha igen, 30év után fura lesz anyutól elköltözni..


Szóval azzal egyetértek, hogy a karácsonyt ne hitelből fizessük, de ettől még a bankok működése nem lesz butaság.

Inkább szomorú, hogy van aki tényleg felvesz hitelt a karácsonyi ájfónra

2016. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha terméket reklámoz egy cég azt megértem, na de pénzt reklámozni.
2016. dec. 31. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!