Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme...

Szimeon kérdése:

Szerintetek lenne értelme annak, hogy a köztársasági elnökjelöltek párviadala döntse el, kié legyen a poszt?

Figyelt kérdés
Tehát egy puszta kézzel vívott test test elleni harcban dölne el, hogy ki legyen öt évig a magyar köztársasági elnök. Szerintem ez szép visszatérés lenne az ősi - istenítélet jellegű - hagyományokhoz és a lovagi erkölcshöz. Persze nem vérre menő küzdelem lenne, csak amolyan kis pankráció, rendezett körülmények között, védőfelszereléssel. Esetleg fogadni is lehetne.

2017. febr. 2. 06:42
 1/8 Dymo ***** válasza:
A fenét! Akkor már legyen csak vérre menő. Csak a legelszántabb lehessen elnök!
2017. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem modern és nincs köze a szerepkörhöz. Legyen olyan kihívás, hogy aki több közpénz ellopása fölött tud szemet hunyni egységnyi idő alatt az nyer.
2017. febr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szimeon te tényleg ennyire troll vagy? Szimplán csak játszod a hülyét?
2017. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb baromságot nehéz lenne kitalálni. Egy kigyúrt testű, üresfejű ember nyilván kiválóan ellátná a köztársasági elnök teendőit.

Ez visszatérés lenne a valaha látott legnagyobb hülyeséghez.

2017. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Attól, hogy valaki erős, kigyúrt még nem biztos, hogy üresfejű. Ahogy az sem garancia, ha valaki göthös, szemüveges, akkor zseni.

Azt gondolom, hogy ezzel az elnökválasztási módszerrel unikálisak lennénk a mai világon.

2017. febr. 2. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, 5 évente piszkosul meglendülne a turizmus. Én támogatom, hol kell aláírni?
2017. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Muráti Emőke ***** válasza:

Nekem azonnal a '84-es Reagan-Chernenko "találkozó" ugrott be...


https://www.youtube.com/watch?v=SXWVpcypf0w

2017. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A video nagyon jó, még soha nem láttam.

A köztársasági elnöki viadal szerintem is fontos idegenforgalmi esemény lenne.


A győzteshez végül odamenne a mérkőzések vezetője. Felemelné a kezét és azt kiabálná: Aaaaaaaaaaa Magyaaaaaaaaar Kööööööztááááááááááársasáááááááááááág elnööööööööke: doooooktóóóóóóóóóór Koooooováááááááááááááááááács Leóóóóóóóóóóóóóóópóóóóóóóóóóód!

2017. febr. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!