Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Heineken...

Mi a véleményetek a Heineken elleni bojkottról?

Figyelt kérdés
Heineken Romániában betiltatta az Igazi Csíki sört, mondván ők birtokolják a Ciuc nevet, ami magyarul csíkit jelent. Ennek következtében a Jobbik a és a Fidesz egyes meghatározó politikusai is bojkottot hirdetett a holland multi termékei ellen. Mi a véleményed a bojtokról? Csatlakozol hozzá?

#Heineken #Erdély #Románia #Igazi csiki sör
2017. febr. 9. 07:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%
Én eddig sem ittam Hejjnekedet.
2017. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem alapból az emberek 80% azt sem tudja mely söröket gyártja a Heineken. Innentől kezdve szerintem értelmetlen.

Ezen felül szerintem felelőtlenség magyar emberek munkájával játszadozni.

2017. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
22%
Egyik kedvenc sorom, es ha a Fidesz baxogatja, akkor en a jovoben ezt fogom venni.
2017. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
24%
Ritkán iszom alkoholt, a söröket pedig kifejezetten nem szeretem.
2017. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%
mivel a csiki mögött is egy holland befektető áll így az egész balhét komolytalannak tarton és továbbra is vedelem a soronit.
2017. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
30%

Heinekent annyira nem szeretem, de a Sopronit igen, bár nem annyira mint a Csíkit.

Viszont amíg egy Csíki árából (akármennyire is imádom) kijön 3 Soproni, ráadásul utóbbiért nem kell 30 kmt utaznom, addig nem hagyom abba a vételét, a bojkottot amúgy is értelmetlennek tartom ezesetben.

Amúgy meg Arany Ászok forever.

2017. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Alain Delon ***** válasza:
79%
Én nem iszok sört, de az ügyről tudok. Az "Igai Csíki" gyártója követett el jogsértést. A pártok és egyéb önjelöltek, akik bojkottálnak, az önreklám miatt csinálják. A buták meg mennek utánuk.
2017. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Alain Delon ***** válasza:
64%
És igen, ahogy az 5-ös is írja, az "Igazi" tulaja is 50 %-ban holland, mint a Heineken.
2017. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
5%

Eddig se vettem a Heineken söreit, szóval mindegy, ezután annyira se fogom.

Mondjuk az marhára tudna érdekelni, hogy hogy képes egy cég egy helységnevet levédetni, na mindegy.

2017. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Alain Delon ***** válasza:
100%
9: Nem a helységnév van levédetve, hanem a "Csíki" márkanév. Itt, Magyarországon meg a "Soproni" márkanév a Heinekené.
2017. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!