Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kurucinfónak azért volt baj...

A kurucinfónak azért volt baj a tegnapi Globális Marihuána Menet, mert az ott lévők békésen eltöltötték a vasárnapjukat, és nem gyújtották fel a tv székházat?

Figyelt kérdés

A cikkjük címe "Itt nézegethet kendermagos deviánsokat". Ezzel az a baj, hogy egy deviáns sincs a képeken. Kákán is csomót?

[link]


2010. máj. 10. 10:28
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Ezt az írást nem én írtam, hanem egy másik oldalon lévő kommentár:


A MODERN INKVIZÍCIÓ


miről is van szó?mit tiltanak?


egyértelműen nem azt tiltják,hogy egészségi károsodást okozzak magamnak,hiszen ezen az alapon ezer más dolgot előbb be kéne tiltani


a szerek által való tudatmódosítás sem tilos alapvetően,hiszen pl. az alkohol,a kávé,az antidepresszánsok nem tiltottak


ezenkívül nem tilos MÁSOK TUDATÁT TÖMEGESEN MÓDOSÍTANI


az tilos,hogy saját magam,a magam megválasztotta szerekkel módosítsam a tudatomat.


az addiktív hatás sem mérce,hiszen függőséget nem okozó anyagok is tiltottak,ellenben addiktív anyagok szabadon forgalmazhatóak-ha nem pszichoaktívak.


miféle jogelv akkor ez?nyilvánvalóan a tudatmódosítás irányáról van szó.de milyen alapon akarnak eltiltani bizonyos tudatmódosításoktól?honnan ismerünk ilyen törvénykezési gyakorlatot?


kinek az érdeke ez?

annak áll érdekében,aki tömeges tudatmódosítást folytat,és ki akarja zárni az ennek ellenható egyéni tudatmódosítási kísérleteket

kik ezek?az ötletgazda nyilvánvalóan(ám valóban szinte bebizonyíthatatlanul...)az opus dei

hogy lehettek ebből pszichedelikus egyezmények,pszichotróp listák?

maguk mellé állították ez ügyben a keleti agymosó rendszereket(a 70-es évek elejéről van szó),és a nyugati világ ebben érdekelt köreit(reklámipar,média,szekták)

így érte el a vatikán,hogy az inkvizíciós elvek a világi gyakorlatba legyenek ültetve,és azokat a rendészeti szervekkel hajtassa végre

végső soron a helyzet az,hogy az agymosás,mint befektetés védelméről van szó...


mindezek miatt ami korrekt megoldás lenne az nem a dekriminalizáció,nem a legalizáció(ezek csak kényszermegoldások),hanem az inkvizíciós törvénykezés eltörlése.

elvárható lenne továbbá a pszichedelikus egyezmények létrejöttének körülményeinek feltárása


a beláthatóan szükséges szabályozás alapja csak az egészségkárosító hatás legyen,és csak a forgalmazásra vonatkozzon

2010. máj. 10. 16:10
 32/48 anonim ***** válasza:
44%
A kurucinfó így nyal a magyar rendőröknek. Szánalmas vamzer idióták, igyad a felest és okádd a vébékád.
2010. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 bumbi02 ***** válasza:
44%
igazából elitélem én is a drogozást... de nem épp a jobbikosok és a kuruc szokott beszélni az ember jogokról? arról hogy van joguk stb. stb. stb.? kit zavartak ezzel meg?
2010. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy az miért zavar téged ha a Jobbikosok kameráznak?

Mert, hogy a tegnapi TV2,RTL Klub és DUNATV híradóinak is voltak felvételei... sőt olyan felvételek amiken nem EGY, hanem több ember is szívta a zöldet...

2010. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
51%

ma 20:34


A gyereknek joga van ahhoz, hogy a hozzád hasonló, leépülni kívánó barátodat ne lássa az utcán egy két fűvel a kezében.


Mért nem lehet otthon a 4 fal között? Mért kell ránk tukmálnotok az aberrált szokásaitokat?

2010. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
42%

ma 15:18


Mint ahogy egy előttem szóló tökéletesen elmondta, a kórházi költség kicsit több lenne a fajtádra, mint amennyi bejönne a kasszába a drog-kereskedelemből.

2010. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
52%

Jaj atyám, nem akarok én rátukmálni a gyerekedre semmit, és egyetlen egy kiskorúra sem. A dohányzásra is rászokhat a gyereked, mivel az utcán cigarettázó embereket lát. És ha nem tanítod meg rá, hogy ne tegye: rá is fog, ez minden élvezeti szerrel így van.

A kordon meg megvédte a külvilágot tőlünk "bűnözőktől" (minket meg tőletek, akik sosem fogják megérteni miről szól ez az egész..)

2010. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
82%
Miért miről szól?
2010. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
49%
arról szól, hogy van egy csomó szerencsétlen akinek szánalmas az élete, és csak a drága fűcskébe tud menekülni. ennyi. normális embernek nincs szüksége tudatmódosító szerekre, csak az ilyen jellemtelen állatoknak, ennyi.
2010. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
44%

Sziasztok! A sok kommentár között már én is hozzászólnék.

Először is a vallásos törökök és mohamedánok lehet,hogy nem isznak (a vallásosak) ,csak éppenséggel sokszor a vallásukkal átmanipulálják az agyukat és itt ott felrobbantják magukat. Meg nem hinném h nekik is az 40%-a hébehóba nem használna valami tudatmódosító szert.


A következőt viszont hülyeségnek találom,hogy a boltban lehessen legálisan füvet venni.

A legegyszerűbb megoldás, hogy mindenkinek igaza legyen sztem az lenne hogy:

- coffeshopokban 20év (akiknek már azért van önkontrolljuk,legalábbis a többségének) felett vásárolhatnának az emberek kis mennyiségben ,amit csak ott helyben el is kell fogyasztaniuk. Plusz ezekben a shoppokban csak bevizsgált marihuánát lehetne fogyasztani, alkoholt nem, amiből az állam az adóztatásával egész szép bevételre tehetne szert és esetleg fejleszthetné a gazdaságot és stb.-t és nem hülyeségekre költené.


- eseglet még egy olyan megoldás, hogy a coffeshopba való bejárás rendszerességét is szabályozni heti 2 alkalomra maximum. na most ha valakinek ennyi nem elég, az akkor nagyobb fogyasztó ,aki valószinűleg pár év alatt leamortizálja magát.


- de viszont ezért az utcán való használatot, árusítást szigorúbban kellene büntetni.a használatot magas pénzbírsággal, az árusítást börtönbüntetéssel.

Az otthoni termesztés gondolata is tabu sztem,mert ha már valaki a kicsivel elkezdene "játszadozni" egyre nagyobb lenne a tét idővel, míg végül 5 tő helyett már 30at 70et 100at termeszt otthon. :D ,amiből vagy az összeset ő és környezete szívná ,vagy eladná, ami megint nem jó. vagy sok kicsi sokra megy....


Ezekenkívül jó ötletnek tartanám ilyen GMM-hez hasonló fesztiválok, napok havi szintű megrendezését, havonta egy nap jókedvben, jó hangulatban, örömben, beszélgetésben senkinek nem ártana meg sztem.



Na most ezen kívül biztos lennének nagy mennyiségben fogyasztók és sok árusító, de sztem az 1\3-ára eseglet 1\4ére esne a számuk.


Így azt gondolom ezekkel a megoldásokkal amit felsoroltam, nem lenne gondja az átlagembereknek és az olykor egy spangli keretében ellazulni vágyóknak.

Persze a fiatalságot nem ösztönözni kell erre(ugyanúgy drogellenes előadásokkal,beszélgetésekkel felvilágosítnai a káros hatásokról), de ha akarni fognak ,már akárhol úgyis megtalálják sajnos.

2010. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!