Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kurucinfónak azért volt baj...

A kurucinfónak azért volt baj a tegnapi Globális Marihuána Menet, mert az ott lévők békésen eltöltötték a vasárnapjukat, és nem gyújtották fel a tv székházat?

Figyelt kérdés

A cikkjük címe "Itt nézegethet kendermagos deviánsokat". Ezzel az a baj, hogy egy deviáns sincs a képeken. Kákán is csomót?

[link]


2010. máj. 10. 10:28
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy milyen kórházi költségek lennének. Csak a füst miatt keletkezhet olyan betegség, amit kezelni kell, ami vaporizerrel megoldható. Továbbá az ember azért fizeti a tb-t, hogy ha beteg akkor az fedezze. Ha meg esetleg ne adj isten az annyira emlegetett skizofréniát okozná(ami csak az arra hajlamos embereknél alakulHAT ki), annak a gyógyszerét maga a beteg venné. Neked nem kerül semmibe.
2010. máj. 11. 19:23
 42/48 bumbi02 ***** válasza:
42%

A gyereknek joga van ahhoz, hogy a hozzád hasonló, leépülni kívánó barátodat ne lássa az utcán egy két fűvel a kezében.


Mért nem lehet otthon a 4 fal között? Mért kell ránk tukmálnotok az aberrált szokásaitokat?


Kiemeltem hogy én elitélem a drogozást. nem iszom, nem dohányzom mert tudom hogy káros...


amugy meg miér kell rátok tukmálni, mér nem lehet 4 fal közt... toroczkaiék miért nem tudják a 4 fal közt hangoztatni maguk közt hogy szabadságot budaházynak miér kellehhez felvonulniuk az országgyülés megalakulásának napján? a gyereknek joga van ahhoz hogy ne kelljen ilyeneket néznie akik összevissza ordibálnak..

2010. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
40%
nagyon szépen összehasonlítottál két totál különböző dolgot.
2010. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 bumbi02 ***** válasza:
42%
miért más? mind2övel nyilvánosság elé viszik a véleményüket egy adott dologgal kapcsolatban... mind2 ártalmas tud lenni, mind2 elitélendő, csak ti idáig láttok h a drog azártalmas....az nem ártalmas hogy politikai foglyokat szabadon engednek? politikai foglyokért harcolnak, szép duma, de igazából csak egyért....
2010. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
40%

ti egy élvezeti (káros) cikkért kampányoltok, semmi értelme, csak rázzátok magatokat miatta.


budaházy ügye pedig kicsit rohadtul más. nem kampányolnak egy szaros drog miatt, hanem egy ember jogtalan bebörtönzéséért, vagy tökmind1, engem nem érdekel a budaházy, az embert leszarom mert nem szimpatikus, viszont azt nem szarom le, hogy ezzel az erővel engem is bevarrhatnak ha nem tetszik a pofám, simán évekre anélkül, hogy bármi bizonyíték lenne ellenem.


rohadtul más.


az egyik egy komoly nagyobb ügy, még ha ti le is szarjátok, ezzel szemben a füvetekre az ég világon senki sem kíváncsi és nyugodtan szívhatjátok a nyilvánosság nélkül is. ennyi.



nagyon fiatal vagy csak gyerekes lehetsz emiatt a hasonlat felhozása miatt.

2010. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 bumbi02 ***** válasza:
34%

megin azt irod h TI, de mint irtam nem élek semmien káros szenvedéllyel


budaházy... hm..az nem volt jogtalan hogy budaházy megrongált egy emlékmüvet (nem érdekel hogy szovjet emlékmü,, emlékmü és kész) plusz az embereket buzditotta 2006ban az utcán? tudod én ott a 2006os dolgokér mindenkinek minimum 1 év felfüggesztetet adtam volna.. mindenkinek.budaházy se véletlenül került oda ahova.. érdekes h nem engem vittek oda, pedig azt irod h bárkit vihettek vna, mér nem egy tényleg teljesen tiszta embert?

2010. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
18%

Úgy látom itt mindenki a "saját szarjával dobálkozik".Mi lenne akkor, ha esetleg mindenki változtatna a nézőpontján és egy kicsit engedne a változatosság felé ,nem nagy mértékben csak egy kicsit. Viszont az nagyon idegesít h máshogy beszélnek egyesek arról is ,aki pl. alig fogyaszt könnyűdrogot. Ugyanúgy emberek, ugyanúgy a társadalom részei, nem valami patkányok, azért mert ők nem csak az alkoholt ismerik. Persze tisztelet annak aki se nem dohányzik, se nem iszik.

De mindannyian emberek vagyunk, szóval lehetőleg nem kellene így diszkriminálni és megkülönböztetni. A drog (alkohol,cigi,marihuána) fogyasztók sem mondják azt h "köcsög alkoholisták vagy antialkoholisták ... ". Mindenkinek saját világnézete és rálátása van bizonyos dolgokra. El kell fogadni,hogy nem vagyunk egyformák és ennyi.

2010. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Tudatmódosító szerek nélkül is lehet élni. És ezt mondod a 10millió alkoholista országában? Ez vicces.
2011. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!