Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A londoni muszlim merénylő...

A londoni muszlim merénylő miért tette amit tett?

Figyelt kérdés
Az ország befogadta ott tanult esetleg dolgozott . És így hálálta meg. Ezt mivel lehet megmagyarázni?
2017. márc. 23. 18:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a süket dumád,nem tudsz kábítani minket vele,"jajj kirekesztette a csúnya angol társadalom".nem!! saját döntése miatt tette amit tett,nincs ilyen baromság hogy a körülmények rékényszerítették.szánalmasak ezek a kifogás dumák.
2017. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már a librik azzal jönnek, hogy "kirekesztették"? :D
2017. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kirekesztenek a szerbek mert magyar vagyok,most akkor induljak meg felrobbantani magam vagy mi?
2017. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam hogy a kirekesztettség nem motiváció, de meg se akarjátok érteni, amit írtam. Forrjatok csak fel az értetlen gyűlöletetekben minden egyes alkalommal, amikor terrorcselekmény történik, vagy a Fradi kikap az ÚTÉ-től.
2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

A 3-asnlál a pont,hiába pontozzátok le

Németországban ugyanez van.

A Németországban született törökök 50%-a érzi magát másodrendű állampolgárnak és ez az 50% habzó szájjal kiáll Erdogan mellett,mert ő azt mondja,amit hallani akarnak..


4,Ez egy teljesen felesleges hasonlat volt.

Magyarországnak más a világpolitikai helyzete és mások a szociális minták és szociális problémák,ahogy a válaszokból látszik is,egy Magyarországon szocializálódott ember tanulás nélkül meg se érti,hogy egy Angliában pl milyen társadalmi problémák vannak..

2017. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
14# Mosdathatod es tamogathatod a terrort, de semmilyen indok nincs az emberolesre. SEMMILYEN
2017. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Mégis melyik mondatommal mosdattam vagy támogattam? Csupán próbáltam megmagyarázni hogy jut el odáig egy ember, hogy saját életét is eldobja, annyira meggyűlöl másokat.


Az a poén, hogy ti pont ilyenek vagytok, embereket lőnétek halomra a határokon, de az persze jogos és az nem SEMMILYEN indok, ugye?

2017. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Senki nem akar halomra lőni a határon senkit. De egyébként se lehet a két dolgot összehasonlítani. Jól nézünk már ki igazat adsz a merénylőnek mert szegénynek nem jött be a számítása ezért halomra ölhet bárkit. Ha nem tetszik a helyzet húzzon vissza ahonnan a szülei származrak. Éljen ott.
2017. márc. 24. 06:13
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

itt mindenki funkcionális analfabéta? Hol adtam igazat a merénylőnek? Felvázoltam nagyon röviden és általánosságban, hogy mi vezethet el egy embert odáig hogy ilyesmit tegyen. Ez nem felmentés, nem támogatás, hanem magyarázat. Ez volt a kérdés, erre válaszoltam.


Érdekes, amikor bezzeg magyarok követnek el terrorcselekményeket, akkor senki se magyarozik, keresztényezik, illiberálisozik, fehérezik, akkor képesek vagytok árnyaltabban látni a képet. Legyetek következetesek, szeretném ilyenkor is hallani, hogy a magyarok húzzanak vissza Ázsiába, hogy nem tudtak beilleszkedni Európába 1000 év után se.

2017. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19. Mikor követett el magyar terrorcselekményt? Mióta szokás felemlegetni egy európai nemzetnek, hogy 1000 évve honnan jött? És röhejes, h európaiak százai halltak már meg, mert valakik "kirekesztve érezték magukat", hogy Megszakad a szívem. De, mondjuk a kínaiak, akik már itt születnek, miért nem radikalizálódnak? Miért nem hallunk, másod-harmad generációs kínai bevándorló terrorizmusról?
2017. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!