Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A londoni muszlim merénylő...

A londoni muszlim merénylő miért tette amit tett?

Figyelt kérdés
Az ország befogadta ott tanult esetleg dolgozott . És így hálálta meg. Ezt mivel lehet megmagyarázni?
2017. márc. 23. 18:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

" Érdekes, amikor bezzeg magyarok követnek el terrorcselekményeket, akkor senki se magyarozik, keresztényezik, illiberálisozik, fehérezik, akkor képesek vagytok árnyaltabban látni a képet. Legyetek következetesek, szeretném ilyenkor is hallani, hogy a magyarok húzzanak vissza Ázsiába, hogy nem tudtak beilleszkedni Európába 1000 év után se."


Állandóan azt csináljátok mégis. Nem veszed észre, hogy ebből már jól nem jössz ki? :D

2017. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Minden nap van egy magyar,vagy europai feher kereszteny merenylo,aki Bagdadban halomra oli az embereket,mikozben azt kialtozza,hogy Jezus hatalmas?
2017. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
4%

Na vegyük sorra:


"#19. Mikor követett el magyar terrorcselekményt?"


[link]


[link]


"Mióta szokás felemlegetni egy európai nemzetnek, hogy 1000 évve honnan jött?"


Mióta szokás felemlegetni az 1300 éve Európában lévő muszlimoknak felemlegetni, hogy honann jöttek?


"És röhejes, h európaiak százai halltak már meg, mert valakik "kirekesztve érezték magukat"


Nem azért haltak meg. Már kétszer leírtam, hogy ez nem motiváció.


Ezekre reagálj értelmesen, ha kérhetem.


"Minden nap van egy magyar,vagy europai feher kereszteny merenylo,aki Bagdadban halomra oli az embereket,mikozben azt kialtozza,hogy Jezus hatalmas?"


Nem, ők másféle terrort alkalmaznak. A Közel-kKleten pl. Drónokról lőnek agyon civileket, bombáznak. Észak-Amerikában Jézus nevében kórházakra támadnak. Görögországban a társadalmi egyenlőség nevében robbantanak. Spanyolországban a szabadságért... stb.


Szívesen nyújtok még felvilágosítást ha tudok, kérdezz csak.

2017. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23, úgy értettem, egy keresztény magyar, külföldön mikor követett el terrorcselekményt "Jézus"-t kiabálva? Nem nagyon... Melyik muszlim országot alapították európa területén 1300 éve? Olyan okos vagy, de a kínais hasonlatomra semmit nem tudtál mondani?
2017. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azokat a drónokat nem hétköznapi keresztény emberek küldik hanem politikusok.
2017. márc. 24. 17:56
 26/26 anonim ***** válasza:

Több példával igazoltam, hogy 2 + 2 = 4, az hogy egy x-edik levezetési módszert nem ismerek, még nem jelenti hogy a többi hamis, ez logikai hiba részedről. Bocsáss meg, hogy nem vagyok jártas a szélsőséges kínai ideológiában. Bár ott az állam egész jól kisajátította magának a terrort.


Ami az európai iszlámot illeti:


[link]


De nagy valószínűséggel a honfoglaló magyarok közt is voltak bőven.


A magyarok nem Jézust szoktak kiabálni, hanem cigányoznak, zsidóznak, trianonoznak. Ebből is belinkeltem kettőt, nem elég?


Szélsőséges szervezetek mindenhol vannak, hogy mire hivatkoznak, az mindegy.

2017. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!