Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fundamenta azonnali kölcsön?

Fundamenta azonnali kölcsön?

Figyelt kérdés
Megkeresett minket pár hónapja egy személyi bankár, hogy azonnali hitelt ajánl, annyi a feltétele, hogy lakástakarék kasszát kell nyitni, és annak a végösszegét megigényelhetjük azonnal. Kiszámolta, hogy kb. jövedelem alapján is jók vagyunk, viszont kétségeim vannak ezzel kapcsolatban. Van valaki, aki élt már ezzel a lehetőséggel?

2017. ápr. 17. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg minden bankhitel 3%-a alati thm-es. A végig fix kamatozásúak 4% körül kaphatók, fix törlesztővel. A fundás efölött van. Megéri ez neked?
2017. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan 7.11% a thm ott. Azaz ráfizetés neked. Az ügynöknek persze nem.


Ja, az első voltam.

2017. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon járd körbe, mit írsz alá. Nekem, minden pénzintézeti kölcsön csak szívás volt. Jó 10 éve, csak is uzsorástól kérek pénzt, ha muszáj. Egyszerű, tuti játékszabályok vannak. Nincs apró betűs, mást jelent, más kép kell értelmezni és hasonlók, mint a pénzintézeteknél.
2017. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

:DDDD

akkor te csak lusta vagy olvasni..

2017. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lakástakarék egy szuper dolog. A kölcsönük nagyon jó. Mármint a lejáratkor félvezető. Az azonnalit csak akkor vedd fel, ha más pénzintézetnél nem jártál sikerrel és mindenképp muszáj hitelt felvenned! Rettentően drága és magasak az induló költségek. Sok bank a takarnet díjat és a folyósítási jutalékot részben, vagy egészben elengedik. A funda azonnali hitelénél ez mind a te költséged, plusz a közjegyzői költség. Hitelösszegtől függően ez pár százezres kiadást is jelenthet! A kamata sem kedvező a jelen piaci környezetben! Sok ügynököt még szívből hibáztatni sem tudok (bár nézőpont kérdése), amiért ezt ajánlgatják. A képzéseken azt kommunikálják, hogy ez mennyire versenyképes, hallgatnak a hátrányairól, ahogy a piac többi termékéről is. Az ügynök ezt elhiszi és ezt adja tovább. Ők nem pénzügyi szakemberek, csupán értékesítők. Tehát a lényeg: Ezt a hitelt csak akkor vedd fel, ha végképp nincs más lehetőséged!
2017. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a "félvezető" az "felvehető" akart lenni. Előző voltam.
2017. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2017. ápr. 19. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:

# 4/7 Nem hogy lusta, két hozzá értő, más pénzintézetbe dolgozó is átnézte. Még is a vége szívás lett.

Nem olyan uzsorásokra gondoltam, akik filléreket adnak nincsteleneknek és 500 százalékot kérnek:(

Kell 5 milla két évre, adok 6 millát. Valahol valamiért csúszok, 5 perc alatt rendezve. Nincsenek semmi levelezési, csekk, átutalási, és egyéb díjak.

Pont az ilyenek végett szüntettem meg a bankkártyát is. Nem egy nagy összeg, de minden hónapban, különböző sallangok, kitettek 5-10 ezer forintot.

2017. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Akkor nem értettek hozzá a dolgozók.

Hitelszerződést jogásszal nézetünk át.


Egyébként meg, ritka ótvar dolgokba futhatsz bele, nekem a bankkártyám INGYEN van. Nincs semmilyen extra költség, semmire. Soha át nem vertek semmivel.

2017. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!