Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért liberálisozzák le...

Miért liberálisozzák le Ferenc pápát?

Figyelt kérdés

Hallgattam a húsvéti beszédét és eszembe jutott, hogy milyen sokszor olvastam már (pl itt az oldalon) hogy Ferenc pápát liberálisnak nevezik. Általában pejoratív értelemben.

Miért? Nem követem minden mondatát, de amit hallottam tőle, az csak keresztény szemlélet volt.



2017. ápr. 17. 18:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
49%

11:

Nem, nem arra buzdított, hogy engedjünk be minden bevándorlót. Hanem arra, hogy akik már bejöttek, azokkal bánjunk emberi módon, ne uszítsunk gyűlöletet. Igazából itt derül ki, hogy ki az igazi keresztény, és ki az, aki csak azért gyakorolja a vallását, hogy ájtataskodjon.

2017. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e itt olyan az előttem válaszolók között,aki esetleg tanult hittant valaha, de szerintem nem igazán.

1. Jézus nem csak a keresztényekért, hanem mindenkiért halt meg

2. Máté Evangéliuma 25,31-46 szerint akkor Jézus is liberális pett volna? Mik ki nem derülnek!

3. Az Egyház nem ítéli el a homoszexuálisokat ("Ki vagyok én, hogy ítélkezzem felettük" -Őszentsége Ferenc pápa)

4. Azok, akik görcsösen "védeni" akarják a gonosz mnekültekkel szemben a kereszténységet, azok nagyon nem értették meg a hit lényegét, nagyon nem értik az evangéliumot. Imádkozom ennek a változásáért.

2017. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!