Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csak a liberalizmust...

Miért csak a liberalizmust éltetők vannak itt?

Figyelt kérdés
Nem csak az létezik, miért kell ezt erőből nyomni, rákényszeríteni az emberekre egy eszmét ?

2017. máj. 5. 20:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%

"Pl az Észak-Koreai diktatúra megfelelőnek tűnik"

Tegyük fel, hogy létrejönne egy olyan diktatúra itthon, mint ott. Örülsz neki, meg minden. De mit fogsz csinálni, ha mondjuk visszanézik a családfádat és meglátják, hogy az egyik felmenőd 56-ban harcolt a ruszkik ellen a másik meg 89-ben ott volt a Kossuth téren? Hát, igen. Ekkor jön az a ciki, hogy téged valószínűleg elvisznek. Szép és jók ezek a diktatúrák, de a következő célpont lehet akármelyik társadalmi réteg, akár ennek éltetői. Ilyenek ezek a diktatúrák egyszer üldöző valaki, utána pedig üldözött.


A kérdésre reflektálva. Nem éltetem a liberalizmust. Sőt kicsit ellenzem is, mivel nekünk nagyon sok rosszat tett a történelemben - Monarchia széjjel bomlása, köztársasági eszmék terjedése, egyenlő választójog. Csak már kicsit kezd unalmas lenni, hogy sok buta ember, ha már nem ugyan azt írja valaki, amit hallani akar, akkor az az illető egyből "libsisorosbérenc". Persze, ez igaz a másik oldalra is. Elszomorító ez a helyzet.

2017. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
# 8 Most ezen meglepődtem
2017. máj. 5. 20:56
 13/29 anonim ***** válasza:
51%
10es, lefasisztáztam bárkit is?
2017. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
# 11 Nem a klasszikus diktatúrákra gondoltam, hanmm egy olyanra, ahol mindenki megkapja a munkájáért a neki járó fizetést, nem a tizedét, mint most, a családokat is támogatnám, hogy legyenek gyerekek, legyen jövő
2017. máj. 5. 21:03
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Észak-Korea egyáltalán nem felel meg. Ott örülhetsz ha nem halsz éhen és nem zárnak gulágba.
2017. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

"# 11 Nem a klasszikus diktatúrákra gondoltam, hanmm egy olyanra, ahol mindenki megkapja a munkájáért a neki járó fizetést, nem a tizedét, mint most, a családokat is támogatnám, hogy legyenek gyerekek, legyen jövő"

Így már, értem. Elnézést kérek. De Észak-Korea nem volt pont a legjobb példa erre.

2017. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hol "itt"?
2017. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként ha a gyíkos kategóriára gondolsz azért mert már a legtöbb jobbos beleunt az örökös bannolásba, egyoldalú törölgetésbe, mert most itt "balos passzátszél" van egy 1,5-2 éve.


Egyébként jövő évtől is kb. csak ennyi marad nekik, hogy az ilyesmi noname oldalakon dühöngjenek, bannoltassanak, nullázzanak, magyarellenesen provokáljanak. :P

2017. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 KecskeShajt újra! ***** válasza:
29%

Nem csak liberalizmus éltetők vannak itt.

És az észak-koreai reformok igenis működnek!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hpgy többségben vannak, de azért finoman szólva is "csúsztatás" , hogy cssk ők lennének.
2017. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!