Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csak a liberalizmust...

Miért csak a liberalizmust éltetők vannak itt?

Figyelt kérdés
Nem csak az létezik, miért kell ezt erőből nyomni, rákényszeríteni az emberekre egy eszmét ?

2017. máj. 5. 20:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Egyébként erre, erre, a saját kérdésedre érkezett válaszok is rámutatnak...
2017. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva, hogy csak képmutatás :)
2017. máj. 6. 14:32
 23/29 hájaaa ***** válasza:
44%

"...az egyéni jogokra koncentrál, a lelkiismeret és az életmód szabadságára, köztük olyanokra mint a szexuális szabadság, vallásszabadság, megismerés szabadsága, vagy azon alapelv, miszerint az állam ne hatoljon az egyén magánéletébe."


Tényleg szar ez a liberalizmus! Sokkal jobb ha megmondják mi a jó NEKED, mit csinálhatsz és mit nem. Ráadásul nem meghallgatod a másik mondandóját hanem teliszájjal fröcsögöd a sajátodat és csak azt véled igaznak...jahh

2017. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

Van itt mindenféle. Nacionalista, illiberális, jobber, fidesz-mutyista is bőven.

Gondolj csak mindjárt magadra!

2017. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

A személyeskedés a gyengék fegyvere, nem jött be, nem vagyok Fidesz szimpatizáns.

Miért lenne Fideszek, akinek nem tetszik a liberalizmus, ez lett az új kommunizmus, nem lehet ellenvéleményed, különben náci, fasita, rasszista stb leszel a libsik szemében

2017. júl. 6. 15:51
 26/29 hájaaa ***** válasza:
Mondod ezt te, egy-két vélemény alapján, akik nem feltétlen libsik, hanem baloldaliak vagy simán más gondolkodásúak
2017. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem csak egy-két komment alapján mondtam véleményt, hanem inkább több 100 után
2017. júl. 6. 19:57
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Helló. Én pl nem éltetem a liberalizmust. Én a hiddenlolról jöttem. De többségben libsik meg SJW-ook vannak itt is meg úgy általában mindenhol.
2017. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"

Pl az Észak-Koreai diktatúra megfelelőnek tűnik"


Kérdező, te meg vagy buggyanva. Szóval fogolytáborban akarsz élni, csak mert vannak külföldi rokonaid.?(Mert szinte már mindenkinek vannak Magyarországon külföldi rokonai.) Fogolytáborban, ahol éheznél és fáznál, és a disznók moslékjára is nyálcsorgatva gondolnál? Ahol a fegyőr-tanár hatéves kislányokat ver halálra, csak mert olyan kedve van? Ahol puszta kézzel kell kaparnia földet szántás címén, mert még kesztyűről se álmodhatnál?

Vagy a "normális" életért életed végéig nyalhatnád a "Kedves Vezér" valagát, és csak olyan frizurát viselhetnél, amilyet a "Kedves Vezér" megenged? Vagy szeretnél egy olyan világban élni, ahol még azt is szabályozzák, mennyit kell sz...nod, hogy a végtermékedet hamuval keverve fűtőanyagként (thöbiként) használják. Mert ez Észak-Korea...

2019. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!