Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az élet Franciaországban?

Milyen az élet Franciaországban?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 16:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk: Engem érdekel az oktatás , az egészségügy, a közbiztonság, a munkalehetőségek, a francia társdadalom viszonya a kelet-európaiakhoz stb.
2017. jún. 4. 17:27
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
A közoktatáshoz nem tudok hozzászólni. A felsőoktatásuk kiváló. A tanáraik és kutatóik is a világ legjobbjai között vannak. Az egészségügy sokkal jobb, mint Magyarországon, de a többi nyugati országhoz nem tudom viszonyítani. A közbiztonság a normális helyeken ugyanolyan jó, mint Magyarországon. Fel lehet ismerni, hogy melyik az a városrész ahonnan el kéne menni. Jó munkát nehezen fogsz csak úgy hirtelen találni, frissen érkezett bevándorlóként. Akkor menjél ki, ha már van valami munka kinézőben. Ami a társadalom viszonyát illeti, én is fiatal vagyok és az ismerőseim is. A francia fiataloknak semmi baja a kelet-európaiakkal. De azt mondják, hogy az idősebbek elég lenézőek.
2017. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik részén.


Amit biztosan tudok, hogy a Rhône-Alpokban, Haute-Savoie megyében nagyon jó az életszínvonal. Éltem ott Annecy-ban, gyönyörű város, gyönyörű táj, hegyek, olyan mint Svájc.

2017. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
"Az egészségügy sokkal jobb, mint Magyarországon, " Feltételezem, hogy ott nem a hálapénzre épül.
2017. jún. 4. 18:54
 15/16 anonim válasza:
2%
Afrikai gyarmat!
2017. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok migrant nem lenne, egész jó hely lenne.
2017. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!