Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » THÜRINGER BARBARA (Index) -...

THÜRINGER BARBARA (Index) - Nem szánalmas?

Figyelt kérdés

"Az úristen mentsen meg minket attól, hogy a Jobbik kormányra kerüljön, különben ki kell szúrjuk a saját szemünket"


[link]


Most az nem is lényeg hogy épp a Jobbikról írta ezt, de nekem ez annyira szúrja a szemem hogy egy "újságíró" hogy írhatja le ezt. Eleve nem a véleményére vagyok kíváncsi a firkászoknak, hanem a tényekre. Most az már egy másik dolog hogy Origo és társai ezt állítják ténynek, Index meg hasonlók pedig az ellentét. Nyilván mindegyik túloz, meg olykor hazudik, nem járt utána a dolognak (Origón pl. kalapácsos terror támadást egy mozifilm forgatással illusztrálták véletlen), de legalább tényszerűen, értelmesen próbálják leírni azt amit akarnak. De ez a Barbara (meg másik "kedvenc" a SIXX, aki a nevét se meri vállalni) kész röhej. Leírja hogy mentsenek meg a Jobbiktól mert nincs ízlésük szerinte... és ezek írnak politikával kapcsolatos cikket akik az dizájnról ítélik meg a pártot. Fejére nézve amúgy neki sincs sok ízlése.



2017. jún. 10. 15:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig is egy alpári oldalnak tartottam.
2017. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!