Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Homofób vagy családpárti az...

Homofób vagy családpárti az az álláspont, amely csak egyféle családmodellt fogad el?

Figyelt kérdés

Ha egy leszbikus pár gyerekeket nevel az nem család? Ha egy muszlim vagy mormon férfinek 3 felesége van és sok gyereke akikkel boldogan együtt él az nem család?

Ha egy apa egyedül neveli a gyerekeit az nem család?


[link]



2017. jún. 22. 13:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
39%

Ja,és kérdezzük meg azokat,akik beadták a nevelőotthonba a gyerekeiket,akiket a társadalomnak többszörösen el kell tartania,hogy miért tették.


A társadalom érdeke,hogy minél több gyerek családban nőjön fel,mert az államnak annál kevesebbe kerül,és a gyereknek is egészségesebb.

Szóval örülni kellene,ha egy homoszexuális pár hajlandó mások gyerekét felnevelni.

Az én rokonságomban eléggé elterjedt az az érv,hogy más gyerekét nem nevelné.


Egyes sznob emberek mesterséges megtermékenyítésre adnak ki milliókat,még az árvaházból ingyen lehet hazavinni gyereket.


Én ha tehetném hamarabb fogadnám örökbe a nagynéném gyerekeit,aki alkoholista és a férje is alig dolgozik,minthogy saját gyerekem legyen.


(egy meleg férfi).

2017. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, nálad belefér az, hogy ha létező példa szerint feleségül veszem saját magam? És akkor család vagyok - illetve vagyunk, önmagammal, a feleségemmel. Majd, hogy többnejű is legyek, feleségül veszem a kutyámat. Persze, hogy meleg is legyek, a kutyám velem azonos nemű. És ez a család örökbe fogad, CSOK-ot igényel, gyermektartást is igényel, mivel kutyámnak/feleségemnek gyermeke született.

Szép új világ. Szupi!

2017. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%

# 12


[link]

2017. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
78%

" És ez a család örökbe fogad, CSOK-ot igényel, gyermektartást is igényel, mivel kutyámnak/feleségemnek gyermeke született. "


Ja,igen a közös pénzére,csak a heteroszexuális,fehér bőrű,vallásos emberek jogosultak...

Persze..

2017. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
34%
#14, bakot lőttél, Biszex, kreol, vallástalan vagyok, és kérem a pénzem a közösből, mert a közös pénzére nem csak a heteroszexuális,fehér bőrű,vallásos emberek jogosultak!
2017. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%

Én is pont ezt mondtam!

Irónia.

2017. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
44%

De látszik itt,hogy lepontozták a válaszomat,miszerint sokak szerint egy alkoholista/segélyen élő heteró párnál még mindig jobb helyen van a gyerek,mint egy melegnél.


Na,meg sokan nem akarnak örökbe fogadni sem,mert sznobok,azt hiszik az ő génjeikből jobb gyerek lesz.

2017. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Pont nem érdekel.
2017. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
38%
Minden család életközösség, de nem minden életközösség család. A klasszikus családkép az apa, anya, gyerekek, esetleg háttérben a nagyszülők, ami voltaképpen az utódok egészséges felnevelése érdekében létrejött érdek- és dacszövetség. Az összes többi valamilyen szinten sérült családmodell.
2017. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
43%

Sérült?


Ja,értem.

Ha egyedülálló szülp neveli nyugalomban a gyerekét,az sérült.

Bezzeg az milyen jó,egészséges lenne,ha az alkesszel együtt marad és a gyerekek ilyen környezetben nőnek fel.

2017. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!