Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti szurkoltok Soros Györgynek,...

Ti szurkoltok Soros Györgynek, hogy elérje amit akar?

Figyelt kérdés
Van itt aki szimpatizál az álláspontjával?

2017. júl. 25. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem mert egyrészt így is zsúfolt az ország. Másrészt meg ha ide bevándorlók jönnek akkor a közbiztonságnak is lőttek. Az ország a polgárainak sem tud normális megélhetést biztosító munkát adni, akkor hogy tudna még a bevándorlóknak is?
2017. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Soros netán keresne azon ha bevándorlókat telepítene ide? Vagy miért akarja ide telepíteni őket? Vagy csak az idős korral jár ez a gondolkodásmódja?
2017. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
A gondjaim között most éppen nem áll elől. Sőt.
2017. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Én szurkolok neki, hogy terrorista migránstábort csináljon Ny-Európából, és Magyarország legyen az egyetlen biztonságos hely a kontinensen.

Nagyon-nagyon jól járnánk.

2017. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz először ismerni kellene az álláspontját, amit az itt okádó fajgyűlölőknek nemigen megy. [link]
2017. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyetlen kőgazdag embernek sem drukkolok, hogy kilóra megvegyen embereket, pusztán azért,mert pénze van.
2017. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 I noor Y ***** válasza:
32%
Imadkozz h 100% ig biztos ne erje el amit akar
2017. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Szinte mindenben egyetértek vele. Nagyon jól látja a mostani pénzügyi rendszer, a neoliberális tobzódás vagy épp az Európai Unió működési visszásságait, ahogy azzal is egyetértek, hogy a nyitott társadalom egy olyan eszme, amivel mindenki jól járna. Soros lényegében már elérte, amit akart, egy jobb hellyé tette a világot, az örökségét pedig az általa létrehozott szervezeteknek kell továbbvinni.


Én felettébb hálás vagyok a fideszes gyűlöletkampánynak, ugyanis ha az nincs, annyit tudtam volna csak Sorosról, hogy egy gazdag spekuláns, aki magyar zsidó családból származik, azóta több könyvét, cikkét is elolvastam, nagyszerű ember.

2017. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj egyelőre nem ismeretes az álláspontja. Gyanítom, hogy nem egy matyóhímzés az ürge, de eddig a Fidesz hazugságán kívül nem ismerhettük meg a valódi szándékait. Csak az látszik, hogy ömlik a pénz ide Magyarországra is tőle például olyan civilekhez akik a Fidesz kormányt súlyosan akadályozzák a magyar közpénzek lopkodásában ezért a Fidesz megindított egy ilyen hazugsággyárat "csak hülyéknek" szlogennel. Nos én nem vagyok hülye úgyhogy még várom, hátha többet is megtudunk azon kívül hogy pénzel minket.
2017. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért mit akar?
2017. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!