Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is sötét korszak...

Szerintetek is sötét korszak elé nézünk?

Figyelt kérdés
Természetesen a migrációs válság által kreált zűrzavar kapcsán értve a kérdést, ami egyébként csak a legfőbb rossz előszele.

2017. nov. 1. 00:27
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Sajnálatos dolog, hogy a hazaáruló korrupt bevándorláspárti uniós vezetők Júdás módjára eladják népük biztonságát.
2017. nov. 1. 00:30
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Ha globálisan nézzük az egészet.. Pl.: Hogy milyen vezetői vannak bizonyos országoknak (Észak-Korea pl.) vagy, hogy mit művelünk a természettel.. Akkor szerintem ez a migránsosdi egy pitiáner dolog. Én a németeket pl. egyáltalán nem féltem. Valahogy ezek mindig mindent kibírtak és rendbe hoztak. Lehet, hogy fél Berlin égni fog mire végre kinyitják a szemüket.. De szerintem ezt is kezelni fogják így vagy úgy, de sikeresen.
2017. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Estádio de Felchút ***** válasza:
90%

A németeket 1945-ben a kőkorszakba bombázták vissza, ehhez képest a '60-as években már Wirtschaftswunder volt, a '70-as évektől Európa vezető gazdasági hatalma, az egyesülés óta pedig a világ egyik vezető gazdasága.

Én nem féltem őket pár Abdul miatt.

2017. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Itt azonban nem 1-2 országról van szó, hanem egész Európát érinti ez a fenyegetés. Az oké h ők szándékosan nemzetgyilkos tevékenységet folytatnak, de a bibi ott van h ezt minden áron ránk akarják eröltetni. Sajnos a terrorizmusnak európai szövetségesei vannak.

Nem utolsó sorban azért a napnál is világosabb, hogy ez a tömeges népvándorlás egy alaposan megszervezett taktikai lépés az IÁ-tól.

2017. nov. 1. 00:50
 5/41 Gugu Gabor ***** válasza:
50%
Mindneghalunk.....
2017. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
7# majd akkor is őrizd meg a humorod, ha beszivárognak ide is aztán bombakészítési szakértelmüket nálunk kamatoztatják.És nem csak a tényleges terroristák jelentenek veszélyt, hanem "a beilleszkedni vágyó" menekültek is, akik előszeretettel eröszakolnak kortól függetlenül lányokat, vagy épp péppé vernek mert csúnyán néztél rájuk, esetleg szimplán kirabolnak..
2017. nov. 1. 01:37
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit nyomd ki légy szíves a királyi adót.. Legalább heti 1× minimum... Itt még mi magyarok se akarunk élni.. semmilyen migráns nem fog idejönni. Sok európai polgár sem tudja, hogy hol van Magyarország, robbantani sem érdemes. Úgy pofáznak erről az egész dologról a legtöbben, mintha az utcán 10 emberből 9 és fél valami fekete bőrű, bombákkal megrakodott, asszonyverő állat lenne. Mi vagyunk az egyik olyan tagállam, amit a legkevésbé érint ez az egész.. Mégis szerintem mi vagyunk a legjobban besz×rva. Ha baj lesz? Mit fogsz csinálni? Harcolni fogsz a hazádért. Ennyi. Mégis mit vársz? Nyissál már ki ember egy történelemkönyvet. Mióta ezen a szerencsétlen bolygón vagyunk, azóta csak írtjuk egymást mindenféle mesebeli alakokért, eszmékért, anyagokért és hatalomért. Lehet, hogy technikailag az emberiség nagyon elkezdett fejlődni, de gondolkodásban nem..
2017. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Harcolni? Kivel? Ezek a terroristák nem azért jönnek hogy nyíltan felfedve magukat harcoljanak, hanem hogy elvegyülve a többi emberrel merényleteket hajtsanak végre. Ez nem háború hanem emberek gyilkolászása.
2017. nov. 1. 02:01
 9/41 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, senki az ég világon nem látja őket szívesen, de ettől még ne azokat üsd, akik a saját elvezik mentém megpróbálják mérsékelni a kárt, és szabályozott keretek közé akarják szorítani azt, ami amúgy sem elkerülhető.
2017. nov. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Sötét korszak elé azért nézünk, te agyas, mert a korrupció és az ország végleges szétrohasztása már annyi embert űzött el innen, hogy a magyar gazdaság nem fogja bírni az egyre inkább jelentkező munkaerőhiányt.

A terroristáid pedig nem fognak idejönni robbantani, mert körülbelül annyira tekintik jelentős országnak Magyarországot, mint amennyire mi Lettországot.

Nem fogja élete nagy dobását arra elpazarolni, hogy egy ilyen Isten háta mögötti, senkit nem érdeklő porfészekben lelövöldözzön tíz embert, mert akkor már inkább arra használja fel a dolgot, hogy Párizs, London, Brüsszel, Amszterdam, Berlin, stb. legyen a célpont.


Jó, tudom, mániákus mélymagyarként neked elég nehéz lehet a tudat, hogy Magyarország egész egyszerűen ennyire jelentéktelen, porbafingó, nevetséges, kis semmi államocska, hiszen nálatok axióma, hogy itt van a Világ Közepe és az egész emberiség a MAGYAR-okról beszél minden álló nap, csak már éppen ideje lenne felébredni a Csipkerózsika-álomból és belátni a valóságot...

2017. nov. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!