Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nezne ki a...

Szerintetek hogy nezne ki a vilag ha tovabb marad a romai birodalom?

Figyelt kérdés
Pl mondjuk a latin nyelvu orszagoknal es bizancnal marad meg a romai birodalom azaz nem oszlik kelet es nyugatromai birodalomra, tudott volna a romai birodalom a tengeren tulon gyarmatositani?
2017. dec. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Te jó ég! Mindenki Vespa-val és Fiat-tal közlekedne! Hiányozna a töltött káposzta. :( Mondjuk legalább lennének menő isteneink. :)
2017. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Khm khm elso valaszolo! Mi a romai birodalomhoz tartoztunk? Irtam hogy nyugaton kb a latin nyelvu orszagokra csokkent volna a birodalom terulete, keleten meg az amit mar mi magyarok is lattunk bizanc. De rosszul tettem fel a kerdest! Volt e olyan hadi flottaja a romai birodalomnak hogy tudjon az oceanon tul gyarmatositani?
2017. dec. 13. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Dunántúl volt a Római Birodalom része, ha jól emlékszem
2017. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jo hogy mindenfele valasz jon csak a kerdesre nem jon valasz :D
2017. dec. 13. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

tudtak volna miért ne tudtak volna... a vikingek icipici hajókkal eljutottak grönlandra meg kanadába

találtak romai érméket venezuelában

[link]

2017. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Valaszolo koszi szepen! Azt nem is tudtam talaltak romai penzt del amerikaban.
2017. dec. 13. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudom szerintem nem ismerik el hivatalosan... de belinkeltem mert találtak elvileg

viszont simán el tudtak volna hajózni görögöktõl vették a találmányokat a görögök meg jobb hajósok mint a vikingek vagyis fejlettebb nagyobb hajóik voltak

2017. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!