Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen volt ma az Orbán...

Milyen volt ma az Orbán beszéd? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Én személyesen láttam hallodtam. Megnyugtat hogy Fidesz van hatalmon

2018. márc. 15. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Régebben felfoghatatlan volt számomra, hogy hogy törhet ki polgárháború, és hogy törhet elő annyi indulat és elkeseredettség, hogy fegyverrel ölik egymást az emberek.


De látva az eddigi éveket, vagy a mai orbán beszédet, és azt, hogy mennyi hlye tapsolt neki, kezdem megérteni.


Bár igazából annyira még most se... kalap-kabát, aztán én megyek nyugatra, ti meg tartotok azerbajdzsánba...

2018. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Nyugaton is kell mosogató, biztos megtalálod a számításodat.:D
2018. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

tök jó, hogy téged is le tudott valamivel fizetni és itt is próbáljátok az embereket hülyének nézni:) Mit kaptál, egy kiló rassel zsákos burgonyát?

Szerintem ennél aktívabb és mocskolódóbb kormány még más földrészen sem volt, és örömmel tölt el, hogy a magyar embert kilóra megveszi a fidesz. Valakit a rezsicsökkentéssel, a nyugdíjasokat az erzsébet utalvánnyal, néhány egészségügyi dolgozót pedig béremeléssel vesz le a lábáról. Ja és közben ezt 1000 szer elmondja, hogy ne felejtsd el, milyen fantasztikusak voltak és lesznek. És azt sem felejtsd el, hogy 2006 ban mit mondott gyurcsány, és az is normális, hogy belemászik más életébe és minden féle hazugságot derít ki, hogy aztán a médiába megoszthassa, hogy a többiek mennyire szemetek. A csapból is ez folyik minden percben, hogy 2010 től mekkora változások vannak. HÁNYINGERKELTŐ! Aki neked szívesen ad az nem mondja ezt el ezerszer, ezt csak azért teszi, hogy a tenyeréből egyél.

Kiváló stratégiájuk van, hogy az embereket teljesen bekábítsák, hogy csak mi vagyunk a nyerők, közben meg jót röhögnek rajtad, hogy mekkora egy gyökér vagy, hogy képes vagy mindezt elhinni....

De megnyugtatlak ők fognak nyerni, és miért? Nincs is más párt, akik képesek volnának összefogni, mert, ha más nyerne akkor azokat is csak a húsos fazék érdekli.

2018. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!