Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Anglia hogyhogy tele van...

Anglia hogyhogy tele van indiaiakkal, arabokkal, meg feketékkel? Hogy jutottak oda be?

Figyelt kérdés
Régen azt hittem, hogy csak az Egyesült Államokban vannak ilyen sokan, de most már tudom, hogy nem.

2018. márc. 31. 10:41
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem tudom hol tartotok történelemből, de emlékeim szerint tanultunk olyat hogy Britt birodalom.
2018. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Nagy Britannia,ahogy minden más ország, sok hibát követett el a múltban, náluk a bevándorlás az egyik.


Anno valamiféle jogokat adtak a gyarmatlakóknak, akkoriban nem gondolták a britek,hogy valaha is útra kelnek és elindulnak Anglia felé, hát tévedtek.


Mára Londonból nem igazán mondható el,hogy európai város, az épületeken látszik, de az etnikai összetételen, utcaképen nem.

2018. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Én abból már rég 80%-os emelt szintű érettségit tettem.
2018. márc. 31. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyarmatbirodalom átka. Már a '60-as években jelentős tömegek indultak meg a Közel-Keletről és Eurázsiából Angliába pl. Pakisztánból. Így történhetett meg, hogy London polgármestere is pakisztáni. [link]

"He is London's first ethnic minority mayor, and the first Muslim to become the mayor of a major Western capital."

Wikipédiára hagyatkozva az UK etnikai összetételéből 87% fehér míg az USA-ban a fehérek aránya 80%.

2018. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen apróságok, hogy közös történelem, közös uralkodó, Nemzetközösség.
2018. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Brit Birodalom az európai kultúrát szinte az egész világon elterjesztette, gyarmatbirodalma behálózta a Földet. Mára nyitott marad a volt gyarmatokon élők betelepülésére, mert inkább haszna származott belőle mint kára. A Brit Nemzetközösség tagja (melyben Anglia nem vezető hatalom, csupán ugyanolyan tag mint a többi) szép példáját adják a különböző kultúrák kölcsönös tiszteletének és közös fejlődésének.
2018. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

", mert inkább haszna származott belőle mint kára"


Ja, terrorizmus meg magasabb bűnözés.

2018. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondjuk, menj egy kicsit távolabb Londontól, meg a nagyvárosoktól, mindjárt nem lesz az a nagy multikulti.

itt pl alig vannak...

2018. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!