Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen eredményt jósoltok a...

Milyen eredményt jósoltok a vasárnapi józsefvárosi időközin?

Figyelt kérdés

Én "poénból" részletesen megtippeltem:

45% részvételi arány, 56-58% Győri Péter, 1-1,5% Pintér Attila, 0,5% a Munkáspárt jelöltje, kb 38-40% Sára Botond.


Remélem nem fog "büntetést" kapni a kerület.


Győri Pétertől a köztisztaság javulását remélem, még erősebb társasházfelújítást várok.

Remélem valós lépések lesznek a közbiztonságért, nem pedig térfigyelő kamerák 50 méterenként, mert nálunk egy kicsi téren 3 db van, míg a közvilágítás nem kielégítően működik.

Szerintem egyikünk se strandot szeretne a volt józsefvárosi pályaudvar helyére.


Ugyanakkor én nem szeretnék tűcsere-programot, tudom, annak beszűntetése se megoldás a drogosok kérdésére - de amíg nincs megoldás, addig is enyhítsük már a helyzetet.


Én jobboldali vagyok alapvetően, konzervatív, így izgulok azért, de sok dolog a Kocsis Máté féle rendszerben se tetszett.



2018. júl. 5. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Fidesz mindenképpen
2018. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!