Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Biztos hogy ilyen alkoholista...

Biztos hogy ilyen alkoholista vezetőkre van szükség az Unió élén?

Figyelt kérdés
Ha én így mennék dolgozni kirúgnának. [link]
2018. júl. 12. 20:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

19.


Ja, az isiásza újult ki. Attól tökrészeg.

2018. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%

# 20


888.hu-n sem olvastam ugyanazokat a részleteket, amik mondjuk az esti vacsoráról szóltak vagy az állítólagos betegségéről.


Szerintem felesleges ez a folytonos összehasonlítgatás, mert ma Magyarországon nincsen független híroldal. Ahogy nem elfogulatlan a ripost, lokál, 888, pesti srácok, ugynaúgy nem az a 444, index, hvg és lehetne még sorolni.


A fentebb említett oldalak közül szerintem mindegyik alkalmaz kettős mércét.

2018. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tintás juncker nem bírja megállni, hogy ne iszákoskodjon akkor el kell távolítani onnét! Elvégre az is egy munkahely ahol elvárandó, hogy józanul álljon helyt a delikvens, úgy mint egy mezei honpolgártól. Ennyi a végszó elvtársak! ;)
2018. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

#20: [link]

[link]

Tessék, megírta mindkét oldal, de ne zavartasd magad.

2018. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, ha junckerrel az volna az egyetlen baj, hogy tintás. Egyet nem árt tisztázni. Az európai unió a tagországok pártjainak a politikai hulladéklerakója.

Minden párt oda küldi a hazai pályán némi érdemeket szerezett, de már tehertétellé vált politikusait. Az európai parlament többségében ilyen inkompetens levitézlett figurákból áll, és az összes többi átláthatatlan rendszert alkotó testület is. Egy juncker-kaliberű politikussal Belgiumban egy párt sem merne nekimenni a választásnak, az unióban pedig komoly ember lett belőle. Ez kontraszelekció.

Ezek után tegye fel a kezét, akit meglep, hogy az unió működése ilyen erélytelen, inkompetens és szellemtelen lett. Jól, látom, senki? Köszönöm szépen.

2018. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Hosszú szemeiddel jól látod 25.
2018. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek, én csak most néztem meg a videót. Akinek fáj a lába, dereka, nem így megy, én is voltam már részeg elégszer. A csóka teljesen koksz részeg. De miért nem tették le aludni valahová?


Ez egy kabaré, a csákó függő, nem arról van szó, hogy szereti a szeszt, én is szeretem, de ha nem lehet, akkor nem lehet, van önkontrollom. Ez egy röhej.

2018. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%

Aki valaha is látott már részeg embert az pontosan jól tudja, hogy ami ezen a felvételen van, az egy matt részeg ember viselkedése és nem olyané, aki nehezen mozog. A mozgása nem nehézkes, hanem éppen ellenkezőleg, koordinálatlan, szétfolyó, ingatag és mellé a viselkedésén is egértelműen látszik, hogy nem józan. Nagyon élesen látszik a mellé érkező és őt köszöntő többi politikus mozgásából és a vele való interakciójából is, hogy Junker bizony alaposan beivott.

Amúgy egy nehezen vagy fájdalmasan mozgó személynek, aki nem tud magától állni a betegség miatt, nem két testőrt kldenek, hogy tartsák meg a lábán majd támogassák le a pódiumról, hanem egy széket. Volt a videó elején egy másik politikus, aki bottal állt Junker mellett, na őneki tényleg testi panasza van.

2018. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
5%
Az itt Junckert szidó fideszesek amúgy tudják, hogy Juncker Orbán pártcsaládjában van az EP-ben, és rá is szavaznak, amikor az EP-választásokon a Fideszre szavaznak?
2018. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
60%

27-28 egyértelmű, támogatják minden oldalról a részeg disznaját. És ő meg ráborul csókolni, gyerebodrikutyáám mindenkit. Szomorú, hogy ilyen vezetők is lehetnek.

Hosszú, lejtős az út Szent László lovagkirálytól a mai vezetőkig!

2018. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!