Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Biztos hogy ilyen alkoholista...

Biztos hogy ilyen alkoholista vezetőkre van szükség az Unió élén?

Figyelt kérdés
Ha én így mennék dolgozni kirúgnának. [link]
2018. júl. 12. 20:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%

Én direkt vagyok maradi, de a Európai Bizottság vezetője egyszer sem jelenhet meg részegen sehol. Még otthon sem.


De az is nyilvánvaló, hogy akik az eredeti Unió elképzeléseit teszik tönkre, azoknak pont az ilyen való, meg a zsarolható Merkel, a 8 osztályos Schultz, meg az a 60 ezer fős siserahad, ami az uborkaszabványokat gyártja, horror nagy fizetésekért.

És akkor a háttérben mehet a biznisz.

2018. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
73%

#29

Azt ugye tudod, hogy nem kell senkit elfogadni minden ostobaságával és modortalanságával csak azért mert elvileg ugyanazon az oldalon állnak?

Hangsúlyozom elvileg, ugyanis Orbán pontosan ellene szavazott Junker jelölésének.

Amúgy nem kellene előbb Junker féle társulaton számon kérned, hogy miért is próbálják a fideszes kormányzat minden intézkedését támadni, kötelezettség szegési eljárásokkal bombázni, miközben ugyanazon pártcsalád tagjai?

2018. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

" Az itt Junckert szidó fideszesek amúgy tudják, hogy Juncker Orbán pártcsaládjában van az EP-ben, és rá is szavaznak, amikor az EP-választásokon a Fideszre szavaznak?"


Mióta fideszes automatikusan valaki aki szidja az alkoholista vezéred? :D Szerintem ráfér a szent tintás junckeredre.

2018. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
7%
#33: Nem mondtam hogy mindenki fideszes aki szidja, de pár itt válaszolóról köztudott hogy fideszes.
2018. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
10%
#29: Én nem mondtam hogy el kell fogadni, csak tudd, ha a Fideszre X-elsz az EP-választáson, azzal ezt az alkesz félnótást is támogatod.
2018. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!