Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a liberális...

Miért van az, hogy a liberálisok teszik azt ami a keresztényeknek kellene tenniük, emberségesebbek, segítőkészségesebbek, elfogadóbak, haladók?

Figyelt kérdés
Mert ezek eredetileg mind keresztény tanok, ezeket tanítja a kereszténység is
2018. aug. 23. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
A liberalis azzal “emberseges” akivel divat az lenni. Nem lattam meg a menekultek eheztetese miatt ajvekolo libsit magyar hajlektalannak etelt venni.
2018. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#1: Igen, pontosan ilyenek a keresztények, a nagy kereszténydemokrata kormánnyal az élen.
2018. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"#5 Már vagy 100 szor el lett mondva hogy minden menekültet befogadtunk a délszláv háború idején. Mint ahogy Ukrajnából is jöhet bárki aki az orosz konfliktus miatt menekül. Más egyéb menekült erre nincs akit be kellene fogadni. Szerbiából senkinek nincs oka menekülni."


És? Szerinted egy múltbeli keresztényi tettünk feljogosít minket arra, hogy most keresztényhez nem méltóan cselekedjünk? Nagyon jó tettük, hogy a délszláv háború menekültjeit segítettük, ugyanígy az ukránokkal...de had legyek olyan naiv, hogy egy szíriai életét is legalább ennyire becsüljem.


De tudom...büdös libsinek kuss a neve. Csak azt nem értem, hogy nem veszítek észre ezt a kettős mércét és álszentséget, amit produkáltok. Bárcsak kicserélhetnénk az elménket, nagyon meglepődnétek én mit látok tőletek.

2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!