Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te nyíltan fel mered vállalni,...

Te nyíltan fel mered vállalni, hogy utálod a narancs rezsimet?

Figyelt kérdés
Kezdek félni, mert azt látom, hogy a munkahelyen is összefognak ellenem, mióta tudják.
2018. szept. 1. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Teljes összefogással ki kell állni Dr.Orbán Viktor miniszterelnök Úr mellett, mert Soros ügynökök mozgosították tartalékaikat, hogy elpusztítsák a nemzethy keresztény hazánkat!
2018. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Minek kell munkahelyen politizálni? Én soha nem szoktam.
2018. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mifelénk az a ciki, ha valaki NEM utálja, költözz ide (Borsod).
2018. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%

én is ott fúrom az ellenzékieket, ahol tudom, mert hazaárulónak tartom őket


facebookon lájkoltad a 444-et, nincs előléptetés


a haza mindenek előtt

2018. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem el kellene gondolkodnod először azon, hogy a te "nyíltan felvállalod" sztorid során kikkel és hogyan beszéltél.

Mivel munkahelyen éppen azért nem ildomos politizálni, hogy a nézetkülönbségekből ne legyen ellentét, harag, veszekedés, lehet, hogy pont te sértettél meg másokat.

Gondold át mit mondtál, kinek és hogyan, milyen hangnemben, mert gyanús, hogy nem azért fogtak össze ellened (ha így van egyáltalán) mert "utálod a narancsrezsimet", hanem mert pl. róluk is hasonlóan sértően beszéltél, akik viszont nem utálják.

2018. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
A "nyíltan felvállalás" alatt mit értesz? Ha valaki megkérdezi, hogy hogy állsz a fidezshez, akkor elmondod, hogy nem szereted, vagy úgy, hogy ha kérdezik, ha nem, fröcsögsz? Mert az előbbi teljesen normális dolog, én is így csinálom, ha ezt jelenti, akkor én is nyíltan felvállalom. Ha utóbbi, az legalább annyira beteg dolog, mint Orbán feltétlen imádata. Ezért nem csodálnám, ha furcsán néznek rád.
2018. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, szerencsére nem állami cégnél dolgozom, ahol rejtegetni kell ezt. Főleg mert kb 10-ből 1 fideszes itt (is), így az égő ha valaki nem utálja a narancskomcsikat.
2018. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Vállalom, nincs mit vesztenem, úgyis elegem van az egész világból. Nem teszem meg azt a szívességet ezeknek az óvodás lelkületű, pökhendi szubhumánoknak, hogy féljek tőlük. Jöhet a fekete autó.
2018. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8

És várod, és várod, és várod, és várod, és várod, és várod, és várod, ..... majd itt a következő választás, ez a fránya fekete autó meg sehol. De majd akkor, ha fel mered vállalni, hogy utálod a narancs rezsimet, akkor majd biztosan el fog menni érted. Tuti. Csak győzd kivárni!

2018. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahol élek, itt konkrétan KÖTELEZŐ utálnom...bár ha nem lenne kötelező se szeretném.


K. N.

2018. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!