Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lehet jelenleg a földünkön...

Mi lehet jelenleg a földünkön a legnagyobb titok?

Figyelt kérdés
Tehát valamilyen megoldatlan tudományos kérdésre gondolok, hanem, amit hivatalosan titkosítottá nyilvánítottak. Miért vannak egyáltalán ilyen titkok? Nem jobb volna, ha minden nyilvános lenne?

2018. szept. 2. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi lehet jelenleg a földünkön a legnagyobb titok?"

Ezt szerintem nem akarod megtudni. Az agyad nem bírná el.

2018. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az is egy nagy titok, hogy rengeteg ember van pl Magyarországon is, aki nagyon jól él, mégis rengeteg szabadideje van, nem látni, hogy dolgoznának bárhol is... Akik meg dolgoznak, alig tudnak hónap végére kijönni a fizetésükből... Na ezt soha senki nem magyarázta még meg érthetően, hogy van ez!..."


A munkával való időtöltés nem feltétlen jelenti egyenes arányban a pénzkeresést. Régesrégen valóban működött ez a dolog, ha többet dolgozol, több a pénzed..... A világ már jó ideje megváltozott, manapság egy jó ötlettel többet kereshetsz mint tíz év alatt a gyártósoron. Én magam sem dolgozom reggeltől estig, mondjuk hogy heti kb. 20-25 órát, mégis a magyar átlag bő dupláját keresem, legálisan, adózva, mindenféle kétes csavar vagy hátszél nélkül. Egy valamibe beleálltam és jónak tartanak benne.


Ezt ajánlom mindenkinek. Nem azért dolgozunk hogy dolgozzunk, hanem hogy pénzt keressünk, na és nem kevésbé: hogy valamit létrehozzunk és lehetőleg szebben, jobban mint az átlag. Ha erre koncentrálsz, jobban fog menni a sorod. Nincs ebben titok ;)

2018. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az UFO aktákba néznék bele. Már Clinton és Trump is utalt arra hogy nyilvánosságra hozza az ezekkel kapcsolatos információkat. Semmi nem lett belőle. Most egyesek azt gondolják hogy csak a hülyék kedvéért ígérték meg de még annyit se mondtak hogy azért nem teszik közzé az információkat mert nem léteznek.
2018. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én
2018. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én pedig a NASA és a CIA földönkívüli élettel kapcsolatos titkos aktáiba néznék bele, de szerintem Oroszországban is akadnak eltitkolt ügyek bőven...
2018. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#1! "A Vatikán titkosított dolgaiban szívesen belenéznék."

Helyesen: A Vatikán titkosított dolgaiba szívesen belenéznék. Én is megnézegetnm, miket titkolnak jogtalanul a Föld népe elöl. Ugyanis minden ami létrejött a Földön, az valójában közös tulajdon!!!

2018. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!