Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Adolf...

Mi a véleményetek Adolf Hitlerről, szerintetek mit szólna a mai európai helyzethez?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem meg újra a Bukás, Hitler utolsó napjai című filmet, emlékszem rá, hogy amikor tiniként először láttam én sajnáltam Hitlert, hogy nem teljesülhetett a víziója, és a barbár oroszok, meg az idegen érdekek által hajtott amerikaiak vették át az uralmat Németország felett.


Tegnap Svédországban ismét a Balliberálisok nyerték a választást, tehát Európa muszlim inváziója folytatódik, sőt még a németeknél is, a Führer hazájában is töretlen népszerűségnek örvend Angela Merkel, korunk Sátánja, a bevándorlásellenes AfD és NPD pártnak szinte esélye sincsen.


Szerintetek mi lesz így a jövőnk? Európa el fog tűnni a térképről?



2018. szept. 11. 04:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
29%
Én csak annyit mondok a Führerről, Münchennél meg kellett volna állnia és onnantól élvezni az életet a német állam vezetőjeként, néha kicsit jópofizni a többi államfővel. A faji mizériákat pedig erőteljesen hanyagolni.
2018. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
41%

LoL


ahhoz megkellene ertened bizonyos alapdolgokat.


1) ki mondta hogy jobboldali vagyok?


a nemzetiszocializmus marhara nem jobboldali,minimum centralista,de igazabol nincs is rajta a spektrumon.


2) aki ilyet mond hogy a romant olne,meg a szlovakot az bolond,ez karos az europai ember jovojere nemlehetnek ilyen belso viszalyok.

2018. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
39%
ja hogy te simán csak hülye vagy, oké
2018. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

igen hogyne,kettonk kozul nemtudom ki az aki intellektualisan hipokrata.


na szevasz,bolsi.

lololol

2018. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%
Na majd mindjárt hőst csinálunk Hitlerből. Remélem hamarosan szobrot is állítunk, 100 év múlva pedig szentté avatjuk. "Jó szándékú ember volt". Ezen lefagytam. Túl régen volt már a Hitler féle náci diktatúra és az idő túlságosan mindent megszépít.
2018. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
nem arrol van szo.egyebkent a Reich sem volt tokeletes.
2018. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
59%
Nézd tesókám! A svéd balosok vagy merkel hatalmát épp a bevándorlók tartják fenn. Hiába nem akarja egyetlen svéd, vagy egyetlen német sem ezeket kormányra, lassan kisebbségbe kerülnek. Ez egy öntápláló folyamat, minden olyan ország ahol a muszlim eléri kritikus tömeget előbb utóbb felrobban.
2018. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%
És akkor a 21. századi Európában az egyetlen megoldás Hitler módszere lenne? Az a baj hogy ezt nem itt hallom először ezt a bezzeg Hitler dumát és ez elég elkeserítő. Én sem örülök a bevándorlásnak, de nem hinném hogy a legjobb módszer lenne, ha gázkamrákba terelnénk vagy tömegsírba lőnénk őket. Felfordul a gyomrom, hogy ezt valaki komolyan is gondolja. Nyugat-Európa tárt karokkal várja őket, persze hogy jönnek. Ezért most miért kéne őket kivégezni? Nehéz elhinni, hogy a 21. századi Európában újdonságot mondok azzal, hogy egyenlő ember egy magyar, egy német, egy arab, egy cigány, egy néger, egy fajba tartozunk és mindannyiunknak joga van az élethez.
2018. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
36%

Hatás-ellenhatás. Isteni karma : amit teszel - azt tesznek veled.


Ősapáink kiírtották az indiánokat, a dél-amerikai civilizációkat;maják,aztékok,nazcák,inkákat [link] afrika nagy részét rabszolgaságba tartottuk


Most ugyanezek teszik ezt velünk illetve kezdenek visszavágni, mert ezután lesz csak a műsor...

2018. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
49%

"Én csak annyit mondok a Führerről, Münchennél meg kellett volna állnia és onnantól élvezni az életet a német állam vezetőjeként, néha kicsit jópofizni a többi államfővel. A faji mizériákat pedig erőteljesen hanyagolni."


Münchennél már nem volt megállás. Akkor már olyan adósságspirálba került Németország az állami túlköltekezés miatt, amit csak hódításokkal és fosztogatásokkal lehetett fizetni.

2018. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!