Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Adolf...

Mi a véleményetek Adolf Hitlerről, szerintetek mit szólna a mai európai helyzethez?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem meg újra a Bukás, Hitler utolsó napjai című filmet, emlékszem rá, hogy amikor tiniként először láttam én sajnáltam Hitlert, hogy nem teljesülhetett a víziója, és a barbár oroszok, meg az idegen érdekek által hajtott amerikaiak vették át az uralmat Németország felett.


Tegnap Svédországban ismét a Balliberálisok nyerték a választást, tehát Európa muszlim inváziója folytatódik, sőt még a németeknél is, a Führer hazájában is töretlen népszerűségnek örvend Angela Merkel, korunk Sátánja, a bevándorlásellenes AfD és NPD pártnak szinte esélye sincsen.


Szerintetek mi lesz így a jövőnk? Európa el fog tűnni a térképről?



2018. szept. 11. 04:47
1 2 3 4
 31/34 progizo ***** válasza:
100%

#28.: "Akkor Németország helyett inkább Ausztriát kellett volna támogatnia, lévén a Führer osztrák származással dicsekedhetett"


És az osztrák az nem német? Egyesítette is a két országot, azok népei teljes egyetértésével.

2018. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31

Nem hinném. Ugyanazt a nyelvet beszélik, de az osztrák az osztrák. Egyébként Ausztriában egy időben még Hitler osztrák származását is elhallgatták, hogy ne legyen semmiféle kapcsolat közöttük.


Wikiről:

'A történelem során a bajorokhoz és a poroszokhoz hasonlóan őket is németeknek tekintették, ám a második világháború után az osztrákok igyekeztek magukat a németektől, mint a második világháború kirobbantóitól elkülöníteni.'

Mondjuk, amit a német oldalon műveltek, azok után ezt nem csodálom..


De mondok én valamit: ha Hitler max a versailles-i diktátumok revíziójának él és a faji témát nem erőlteti, ma nagy eséllyel egy nagy formátumú -ha nem az egyik legnagyobb- államférfit/politikust tisztelnénk Európa-szerte. Vetekedhetne akár Bismarck-kal.

2018. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
38%

Nem igazán értem, miért pont Hitlert hoztad fel, hiszen nekünk nem sok közünk van hozzá, kérdezhetted volna Kossuthot, Széchenyit, Rákóczit, Zrínyit.

Amúgy Hitler nem volt ellene a migrációnak, mivel a németek a frontokon harcoltak, rengeteg kényszermunkás volt a lágereken kívül is Németországban, csak azoknak dolgozniuk kellett, nem az volt, hogy a németek gályáznak, a néger meg röhög rajtuk és veri a farkát egész nap.

2018. szept. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%
Az előbbi felsorolásból kihagytam Dobót, meg Hunyadit, elnézést.
2018. szept. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!