Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb: 1, ha...

Melyik a rosszabb: 1, ha Orbánék lopnak és sérül a sajtószabadság; vagy 2, ha a migránsok és az NGO-k garázdálkodhatnak szabadon Magyarországon?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az első.
2018. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Első
2018. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
hááááát... a második esetet a rendőrség képes lehet megfékezni...
2018. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Bétó apó ***** válasza:
10%
Egy balos-liberális vezetés sem a migránsokat, sem az NGO-kat nem fékezni meg, ebben mindannyian egyetérthetünk. Igen, megtehetnék, de nem tennék meg, mert az nem lenne PC. Amúgy meg ha Orbánék nem lopnának, akkor lopna a baloldal, vagy ugyanezek a vagyonok külföldiek kezébe kerülnének, és ők vinnék ki a hasznukat az országból, nekünk semmivel nem lenne jobb. Gyanítom, hogy mi akik itt írogatunk, sosem lenne a miénk a Mátrai Erőmű, vagy bármely kastély vagy balatoni üdülő. Ebben a megvilágításban inkább a migránsokat és az NGO-kat tartsuk távol, mert azért az dráma lenne, ha állandósulna a három évvel ezelőtti cirkusz...
2018. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Első a rosszabb.
2018. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Mindkettő rossz, de felesleges szembeállítani a kettőt egymással, mert nincs ok-okozati összefüggés köztük.


Azaz létezhetne egy másik erő, amely nem tömeges bevándorláspárti, ugyanakkor nem süllyed nyakig bele a korrupció mocsarába.

2018. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Nehéz dönteni, mert mindkettő nagyon jó.
2018. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg az a legrosszabb, ha csak végletekben tudunk gondolkodni. Esetleg nem lop senki és nem is garázdálkodik?
2018. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Az első a rosszabb, a "migrácsnak" ugyanis esze ágába se lenne ittmaradni ebben a szétrókázott országban, menne egyből Németbe garázdálkodni.
2018. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Én nem tudom milyen sajtószabadság sérül itt. Akármit megnyitok, úgy szidják Orbánt, mint a bokrot.


Mikor Ráhel eldobta a szaros pelust, szétkapták. Most, hogy szült, megint tele minden álhírekkel. És még itt van diktatúra.

2018. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!